fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Addamsovci sa rokmi poriadne zmenili! Pozri sa, ako sa čas podpísal na legendárnej rodinke

Máte tip? napíšte nám mailom

Addamsovci, čudná rodinka obľúbujúca čiernu farbu a morbídnosť, sú už kultovou filmovou záležitosťou. Ako sa zmenili po 26. rokoch od posledného filmu?

Addamsovci ovládli televízne obrazovky vďaka filmom v deväťdesiatych rokoch minulého storočia. Odvtedy už uplynulo neuveriteľných 26 rokov, no na obľúbenosti zvrátenej rodiny ľudia nezanevreli a stále si ju radi pustia zas a znova. Poďme sa spolu pozrieť na to, ako sa časom zmenili predstavitelia jednotlivých postáv.

 

Gomez Addams – Raul Julia

gomez-addams

Predstaviteľ vášnivého Gomeza, Raul Julia, bol fešák, no krátko po natočení posledného filmu upadol do kómy, z ktorej sa, žiaľ, už neprebral.

Morticia Addams – Anjelica Huston

morticia-addams

Aj keď výrazné tvárové črty krásnej Morticie si človek ľahko zapamätal, v iných filmoch túto herečku veľmi vidieť nebolo. Dostala však Oscara za vedľajšiu rolu vo filme Česť rodiny Prizziovcov.

Wednesday Addams – Christina Ricci

wednesday-addams

Zvrátená, no krásna, Wednesday, ktorá stále nosila zapletené vrkoče vyrástla do krásy. Jej predstaviteľka Christina Ricci sa herectvu venuje doteraz a je dokonca ocenená Zlatým glóbusom.

Prečítajte si tiež:
TOTO MUSÍŠ VIDIEŤ: Takto vnímajú deti svojich rodičov - alkoholikov

Pugsley Addams – Jimmy Workman

pugsley-addams

Predstaviteľ Pugsleya sa po skončení nakrúcania objavil v niekoľkých malých filmových rolách, no časom herectvo zavesil na klinec. Venuje sa technickej stránke filmov a seriálov a môžeme mu vďačiť i za populárnu rozprávku Život s Louiem.

Pubert Addams – Kristen Hopper a Kaitlyn Hopper

pubert-addams

Posledné dieťa Morticie a Gomeza, chlapček Pubert, čelil rôznym nástrahám, ktoré si naňho pripravili starší súrodenci. V skutočnosti Puberta nehral chlapec ale dievča. Dokonca dve dievčatá, dvojičky.

Strýko Fester – Christopher Lloyd

stryko-fester

Predstaviteľ strýka Festera je veľmi významným a populárnym hercom, ktorý má na svojom konte napríklad účinkovanie vo filmoch Prelet nad kukučím hniezdom či Vo veľkom štýle.

Babička – Carol Kane

babicka

Herečka Carol Kane, ktorá si v Addamsovcoch zahrala babičku, sa objavila napríklad aj vo filmovej sérií Taxi a objavila sa aj v seriáli Chicago Hope.

Debbie – Joan Cusack

debbie

Opatrovateľku, ktorá zviedla strýka Festera, a z ktorej sa vykľula čierna vdova, stvárnila herečka Joan Cusack. Tá si zahrala napríklad aj vo filme Nevesta na úteku a taktiež mala 2 nominácie na Oscara.

Prečítajte si tiež:
Roztomilé ilustrácie pri rannej šálke kávy

Larch – Carel Struycken

lurch

Desivý sluha Larch vyzerá desivo aj bez make-upu a filmových trikoch. Herec, ktorý je pôvodom Holanďan, sa objavil aj v Star Trecku novej generácie.

 

 

Zdroj: 9gag

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií