Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aj vy máte chaos vo všetkých nákupných blokoch? Maroš tento problém vyriešil skvelou aplikáciou

Slovák Maroš Jurkovič (34) vymyslel prevratný eBlok, ktorý vám uľahčí reklamovanie tovarov a služieb. Tvrdí, že táto idea pomôže každému spotrebiteľovi, ktorý mal doteraz problém s organizáciou svojich blokov. Už žiadne preplnené krabice od topánok! Všetky bločky môžete mať odteraz vždy po ruke, pekne usporiadané. Táto aplikácia podnikateľa vám určite pomôže!

„Manželka si kúpila celkom drahé plavky a po dvoch kúpaniach sa stali z krvavo červených plaviek ružové. A samozrejme, blok nikde! Vtedy som si povedal, že sa do toho pustím a hádam aj vyriešim problém viacerým ľudom,“ hovorí, čo ho priviedlo k vytvoreniu aplikácie.

„Je to nápad, ktorý som dostal kvôli večnému problému nájsť pokladničné bloky, keď som potreboval reklamovať tovar. Viac krát sa mi stalo, že som chcel niečo vrátiť a čas strávený hľadaním ma vždy odradil, alebo som blok ani nenašiel.“

Maroš tvrdí, že táto idea uľahčí život každému spotrebiteľovi, ktorý mal doteraz problém s organizáciou svojich blokov. Už žiadne preplnené krabice od topánok! Všetky bloky môžete mať teraz vždy po ruke, pekne usporiadané a ľahko ich nájsť priamo v telefóne. Preto je táto aplikácia určená pre všetkých, ktorí ovládajú smartfón a je zadarmo!

Ako aplikácia funguje?

Jednoducho si pokladničný bloček odfotíte do telefónu. Do tejto fotky sa potom automaticky vloží vodoznak, obsahujúci jedinečný kód užívateľa, ktorý je pridelený hneď pri registrácií eBloku. K takémuto bloku si môžete potom priradiť viacero tagov a vďaka nim ich neskôr vyhľadať. Okrem toho sú všetky bloky zoradené podľa času a jasne na nich vidieť aj cenu. K bloku sa dá nahrať fotka produktu, tak môžete hľadať nie len podľa bloku, ale aj podľa produktu ktorý sa chystáte reklamovať. „Vo verzii, ktorá vyjde cca o dva týždne bude aj možnosť vyhľadávania podľa názvu bloku.“ objasňuje.

eblok

Nebudú mať v obchode s takýmto oskenovaným blokom problém?

„Zo zákona je to vysvetlené tak, že sa máme preukázať dokladom, ale nie je napísané akým. V obchodoch reagujú rozdielne,“ hovorí Maroš. „Základňu podporovateľov eBloku sa snažíme postupne rozširovať a preto dúfam, že každý správny predajca chápe, kam táto digitálna doba smeruje. Verím, že sa v predajniach budú snažiť svojim zákazníkom čo najviac vyjsť v ústrety, a tým im spríjemniť aj takéto, nie príliš príjemné veci. Okrem toho máme vypracovanú právnu analýzu kde advokát potvrdzuje, že takýmto dokladom je možné reklamovať tovar,“ dodáva.

 

Stiahnete si aplikáciu aj vy? Pomohol vám tento článok?

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií