fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Svadba alebo rozlúčka: S týmto luxusným obrom sa aj vy môžete cítiť ako celebrita!

Máte tip? napíšte nám mailom

Sú chvíle, kedy sa zo všedného dňa stane nezabudnuteľný; napríklad pri rozlúčke so slobodou či svadbe. Sú to špeciálne dni, kedy máte chuť, aby sa pre zmenu staral niekto o vás. Balíček služieb ušitých na mieru ponúkajú Limuzíny RAI a vám tak odpadávajú všetky starosti so zábavou a programom, auto na svadbu by malo byť  totiž niečo extra.

Superluxusné limuzíny, romantické kabriolety, červený koberec a mnoho ďalšieho!

Obrovské 10-metrové limuzíny pre 15 ľudí si okrem celebrít môžu vychutnávať aj obyčajní smrteľníci. Odskúšali ich aj známi ľudia, napríklad Lucie Bílá, Karin Haydu, Majk Spirit či Superstaristi. Na výber sú luxusné autá najnovších ročníkov a značiek, ktoré nemajú konkurenciu. 

 

autá na svadbu
Zdroj: RAI Limo

Manažér RAI Limo Štefan nám prezrádza: „Aktuálne máme 2 druhy limuzín – Chrysler 300C Stretch Limo (kapacita 8 miest) a Hummer H2 Stretch Limo (kapacita 15 miest). Pri obidvoch limuzínach je kapacita viac než postačujúca, aby si novomanželia mohli dopriať prípitok vo veľkom štýle so svojou rodinou a priateľmi.”

V rámci prenájmu áut ponúkajú exkluzívne značky ako Porsche, Maserati, Audi, BMW, Mini a iné.
Zdroj: RAI Limo

Jazda vášho života

RAI nie je žiadna prepravná spoločnosť, ktorá vás odvezie z bodu A do bodu B bez toho, aby sa šofér uistil, či sa cítite pohodlne, máte všetko, čo potrebujete, otvoril vám dvere pri nastupovaní a vystupovaní či dokonca by došiel na aute, ktoré nezodpovedá danej príležitosti. RAI Limo ponúka celý rad zážitkov ako pridanú hodnotu.

Ak sa chystáte na deň D, šialenú rozlúčku so slobodou alebo niekomu chcete zorganizovať atmosféru s čarovným zážitkom, môžete sa obrátiť na autopožičovňu, ktorá zabezpečí vašu spokojnosť.

Pokiaľ si objednáte auto so šoférom na svadbu, čakajte služby ako zdobenie auta, prípitok pripravený profesionálnym personálom, rozprestrenie červeného koberca, strieľanie konfiet či poradenstvo pri príprave programu, ktoré spravia váš výnimočný deň nezabudnuteľným.

 

Prečítajte si tiež:
Talent z Trnavy: 18-ročný Andrej je prvým Slovákom, ktorému vyšiel singel v americkom vydavateľstve Dark Side

Pred samotnou svadbou môžete zažiť dámsku jazdu v štýle filmovej predlohy Sex v meste, na ktorej sa nevesta so slobodu rozlúči naozaj vo veľkom. RAI vám rezervuje najlepšie miesta – VIP boxy v kluboch, ubytovanie v hoteloch so zľavami, odporučí dobrú reštauráciu a… sprostredkuje party boya v limuzíne.

 

Vaša jazda života sa môže začať!

 

10-metrový luxus

Ak si prenajmete limuzínu RAI, tak vaše zážitky idú o level vyššie. „Poskytujeme služby ako polep limuzíny dekoratívnymi ornamentmi alebo menami mladomanželov, obrovskými mašľami na kapote, vypúšťanie holubíc, ohňostroj atď.

Limuzíny majú okrem toho zabudovaný minibar, zvukový systém s možnosťou pripojenia vlastnej hudby (príp. pripravíme na želanie), farebné/náladové osvetlenie z optických vláken, zabudovanú wifi, LCD obrazovky a, samozrejme, celý priestor je osobitne klimatizovaný, čo zrejme ocenia nevesty v lete, aby sa im nepokazil makeup,” vraví Štefan.

 

autá na svadbu
Zdroj: RAI Limo

Oproti bežným svadobným autám sa v limuzíne okrem profesionálneho šoféra nachádza aj manažér, ktorý ho sprevádza. Tento manažér je zodpovedný za priebeh celého limuzínového servisu a komunikuje prostredníctvom otvárateľného okienka alebo telefónu s osadenstvom v zadnej časti limuzíny. Zážitok sa tak opäť posúva o level vyššie a vám tak aj počas cesty plnia špeciálne požiadavky.

 

A ako môže také svadobné prekvapenie vyzerať?

„Najlepšie príbehy píše sám život a ako ukážkový príklad nám napadla jedna príhoda s limuzínou, ktorá slúžila ako prekvapenie pre nevestu,” smeje sa Štefan.
Ženích do poslednej chvíle tvrdil, že na svadbu sa odvezú na ich staršej Octavii. Nevesta z toho nebola úplne unesená, možno dúfala, že si aspoň požičia nejaké lepšie auto od známeho. Stále však hral formu, že nevie nič zohnať a požičanie od firmy nezapadá do ich rozpočtu. Takže auto rovno vyzdobili, pripravili na svadbu a keď sa v deň svadby mali odviezť, tak nevesta zažila neskutočný šok.
limuzíny na svadbu
Zdroj: RAI Limo
Pred ich dom prišla limuzína Chrysler, spolu s ich menami nalepenými na oknách a obrovskou mašľou na kapote. Nevesta mala čo robiť, aby sa nerozplakala od šťastia a dojatia. Ak by v tom momente nevyšiel z limuzíny manažér, ktorý ju privítal menom a otvoril jej dvere, tak by si asi do toho momentu myslela, že sa takéto veci dejú len v rozprávkach.

Štefan hovorí: „Po tomto zážitku bola nevesta vysmiata od ucha k uchu po zvyšok dňa a určite aj dlhšie. Veríme, že aj naďalej myslí na svoj svadobný deň ako na niečo výnimočné a doteraz šíri celému svetu, akú mala rozprávkovú svadbu.”

 

Prečítajte si tiež:
Skvelá správa: dm drogéria je opäť viac eko. Môžeme si v nej načapovať pracie aj čistiace prostriedky

Cenník limuzín

Hummer H2 Stretch Limo 4×4 (Pearl White) – max 15 miest

Zdroj: RAI
1 hod 2 hod 3 hod každá ďalšia hodina Špeciálna akcia
300 € 500 € 700€ 200 € 6 hodín a viac – 180 €/hodina
Chrysler 300 Stretch Limo (White) Model 2017 – 8 miest
Zdroj: RAI
1 hod 2 hod 3 hod každá ďalšia hodina Špeciálna akcia
190 € 290 € 390 € 100 € 6 hodín a viac – 100 €/hodina

 

Hummer H2 Stretch Limo 4×4 (Black) – max 15 miest

Zdroj: RAI
1 hod 2 hod 3 hod každá ďalšia hodina Špeciálna akcia
300 € 500 € 700 € 200 € 6 hodín a viac – 180 €/hodina

 

Cenník luxusných áut sa líši v závislosti od modelu, nájdete ho na oficiálnej stránke RAI Limo.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií