fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na internete zverejnila babičkinu radu o mužoch z roku 1925. Odkaz sa stal okamžite virálnym a zdieľajú ho tisíce ľudí

Máte tip? napíšte nám mailom

Kontroverzný odkaz z roku 1925 rozvíril vody internetu…

Rozmýšľal si niekedy nad tým, čo si asi tak mysleli ženy o mužoch pred takmer celým storočím? Teraz sa to z časti dozvieš vďaka Elle Roberts, ktorá na svojom Twitteri zdieľala zápisok z denníku svojej prababičky, ktorý vznikol ešte v roku 1925.

Ellina prababička mala na svoju dobu dosť “revolučné” a kontroverzné názory. “Neverte žiadnemu mužovi, dokonca ani svojmu bratovi. Dievčatá, ak teda musíte milovať, milujte jedna druhú,” znie jasné posolstvo, ktoré varuje ženy pred tým, aby dôverovali mužskému pokoleniu.

Ellin Tweet odkazu z takmer pred storočia, ktorý sama označila za babičkinu verziu toho, že muži sú “odpad,” sa stal virálnym a vyvolal množstvo reakcií. Zatiaľ čo jedni sa plne stotožňujú s jeho obsahom, ďalší si myslia, že prababička mala iba zlomené srdce a za základe toho “hodila všetkých mužov do jedného vreca.” Čo si myslíš o tejto babičkinej verzii ty?

Prečítajte si tiež:
Najroztomilejšie fotky veveričiek, ktoré musíte vidieť!

 

Zdroj: Bustle

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií