fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bratislavským rockerom Mofokiller sa podaril nevšedný úspech! Začalo to na facebooku!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nestáva sa každý deň, že slovenskú kapelu osloví cez sociálnu sieť zahraničný režisér a natočí s ňou dva live videoklipy. Stalo sa to však kapele Mofokiller z Bratislavy.

 

Francúzsky režisér a zvukár Luc de La Selle cestuje po Európe a v rámci projektu EURO – PA, hľadá zaujímavých umelcov a kapely. Pri jeho ceste z baltických krajín na Slovensko, padla voľba na bratislavských rockerov Mofokiller, s ktorými natočil dve live videá.

 

Mofokiller vydali v máji 2015 svoj debutový album „ Väzby“. O mesiac neskôr predskakovali legendárnym Faith No More na ich bratislavskom koncerte.

„V čase, keď sa nám Luc ozval s návrhom spolupráce, sme pripravovali natáčanie videoklipu k druhému singlu. Prišiel som v noci z nášho koncertu, zrazu správa a v nej ponuka. Presne taká, akú sme potrebovali”, vysvetľuje bubeník Mario Marcinek. “Mne osobne sa splnil jeden z mojich cieľov, pretože máme dva live klipy k albumu, rovnako, ako to robia moji obľúbení Nine Inch Nails, Pearl Jam alebo Depeche Mode.”

Spevák Miro Beka dodáva, že Luc je veľký profík a spolupracovať s ním bol príjemný zážitok. “Ešte viac nás tešia výsledné videoklipy. Kašleme na divadielko a radšej ľuďom ukážeme, aká je kapela naozaj. Toto je Mofokiller, takto hráme, toto dostanete na našich koncertoch.“

V rámci projektu EURO-PA sú videoklipy zverejňované na Lucovom YouTube kanále. Pozrite si prvý z videoklipov slovenských Mofokiller – Kosti a prach.

Prečítajte si tiež:
Marks prináša nový videoklip s názvom "ČASOM".

 

Facebook Mofokiller: https://www.facebook.com/mofokiller

Debutový album „Väzby“: https://mofokiller.bandcamp.com/

Luc de La Selle web: https://lucdelaselle.wordpress.com/

Luc de La Selle YouTube channel: https://www.youtube.com/channel/UC5M_lzBQmULNZIshzjJ8N2w

 

 

Foto: Veronika Klimonová
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií