fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čašník dostal 500 dolárové sprepitné za obyčajnú vodu. Vysvetlenie nechala zákazníčka na obruse stola

Máte tip? napíšte nám mailom

Čašník Kasey Simmons zažil vo svojej práci niečo nevídané potom, čo prišla jedna zákazníčka. Tá si objednala obyčajnú minerálku a keď odišla, nechala za sebou odkaz a sprepitné 500 dolárov na obruse.

Prečo?

Deň predtým bol 32-ročný čašník nakupovať v obchodnom centre. Neskôr si všimol smutnú staršiu ženu. Neignoroval ju a začali sa spolu rozprávať. Chlapík jej spríjemnil deň pár komplimentmi a nakoniec trval na tom, aby zaplatil nákup.

“Bolo to len 17 dolárov, ale o peniaze nešlo. Išlo o to ukázať niekomu, že vám na ňom záleží,” hovorí čašník.

0817 applebees tip_1471484549602_5419712_ver1.0

Žena, ktorá zanechala čašníkovi sprepitné bola dcéra ženy, ktorej on pomohol. Po objednaní vody zanechala na stole sprepitné 500 dolárov a na obruse odkaz. “Mojej mame ste počas najťažších dní, ktoré v tomto roku prežívala, spríjemnili a spravili deň nádherným. Trvali ste na tom, aby ste zaplatili. Povedali ste jej, že je krásna. Tak, ako som ju videla sa včera usmievať, som ju nevidela odkedy jej zomrel môj otec.”

Krásny prejav ľudskosti, ktorý spravil 32-ročný čašník, nie je vidieť každý deň. Preto ho dobehla karma a vrátila mu to tisícnásobne. Aj toto je dôkaz, že stále sme citlivými a chápavými ľuďmi.

Prečítajte si tiež:
Internetom koluje fotografia, ktorá zobrazuje, ako v skutočnosti vyzerajú ženské mliečne žľazy. Snímka sa stala virálnou a rozdelila ľudí

Zdroj: wfaa.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií