fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chcete vedieť, aká naozaj ste? Prečítajte si, čo o vás prezrádza mesiac vášho narodenia

Mesiac vášho narodenia dokáže o vás prezradiť oveľa viac, ako si myslíte. Čítajte, čo prezrádza ten váš.

Január

Ženy narodené v januári sú vážne a konzervatívne typy. Sú veľmi ambiciózne, kritické a je o nich známe, že o svojich pocitoch nerozprávajú. Zblížiť sa s nimi môžete iba vtedy, keď ste na rovnakej intelektuálnej úrovni alebo keď máte podobný pohľad na život.

Február

Poriadnou dávkou trpezlivosti by ste sa mali vyzbrojiť pri ženách, ktoré sa narodili v mesiac február. Sú totiž romantické a náladové, ale majú problém s odpústením v prípade, že boli podvedené.

Marec

Pokiaľ budete žiť so ženou narodenou v mesiaci marec, budete mať veľké šťastie. Je totiž veľmi lojálnou a oddanou ženou s veľkou charizmou a šarmom. Na druhú stranu je však pre tieto marcové ženy veľmi ťažké skutočne sa zamilovať.

Apríl

Aprílové ženy sú veľmi spoločenské a komunikatívne. Vedia sa však poriadne nahnevať a vtedy v ich prítomnosti určite nebuďte. Negatívnou vlastnosťou je aj to, že sa často ľutujú. Aj napriek tomu muži, ktoí s nimi žijú, vyhrali, pretože za ich dôveru im tieto ženy oddajú svoju dušu i srdce.

Máj

Ženy, ktoré sa narodili v mesiaci máj, sú neodbytné. V láske sú nebezpečné a človek na ne nikdy nezabudne. Zaujímavosťou je, že sú veľmi lojálne svojím zásadám a morálke.

Jún

Za kreatívne, zvedavé a komunikatívne ženy sa považujú júnové ženy. Ich zlou vlastnosťou je prostorekosť, pretože povedia niečo skôr, ako si to premyslia. Na druhej strane vám tieto ženy povedia pravdu do očí namiesto toho, aby vás ohovárali.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií