fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chcete vedieť, aká naozaj ste? Prečítajte si, čo o vás prezrádza mesiac vášho narodenia

Mesiac vášho narodenia dokáže o vás prezradiť oveľa viac, ako si myslíte. Čítajte, čo prezrádza ten váš.

Máte tip? napíšte nám mailom

Január

Ženy narodené v januári sú vážne a konzervatívne typy. Sú veľmi ambiciózne, kritické a je o nich známe, že o svojich pocitoch nerozprávajú. Zblížiť sa s nimi môžete iba vtedy, keď ste na rovnakej intelektuálnej úrovni alebo keď máte podobný pohľad na život.

Február

Poriadnou dávkou trpezlivosti by ste sa mali vyzbrojiť pri ženách, ktoré sa narodili v mesiac február. Sú totiž romantické a náladové, ale majú problém s odpústením v prípade, že boli podvedené.

Marec

Pokiaľ budete žiť so ženou narodenou v mesiaci marec, budete mať veľké šťastie. Je totiž veľmi lojálnou a oddanou ženou s veľkou charizmou a šarmom. Na druhú stranu je však pre tieto marcové ženy veľmi ťažké skutočne sa zamilovať.

Apríl

Aprílové ženy sú veľmi spoločenské a komunikatívne. Vedia sa však poriadne nahnevať a vtedy v ich prítomnosti určite nebuďte. Negatívnou vlastnosťou je aj to, že sa často ľutujú. Aj napriek tomu muži, ktoí s nimi žijú, vyhrali, pretože za ich dôveru im tieto ženy oddajú svoju dušu i srdce.

Máj

Ženy, ktoré sa narodili v mesiaci máj, sú neodbytné. V láske sú nebezpečné a človek na ne nikdy nezabudne. Zaujímavosťou je, že sú veľmi lojálne svojím zásadám a morálke.

Prečítajte si tiež:
Neveselá správa pre alergikov: Peľová sezóna je v plnom prúde

Jún

Za kreatívne, zvedavé a komunikatívne ženy sa považujú júnové ženy. Ich zlou vlastnosťou je prostorekosť, pretože povedia niečo skôr, ako si to premyslia. Na druhej strane vám tieto ženy povedia pravdu do očí namiesto toho, aby vás ohovárali.

Júl

Krásne, kreatívne a inteligentné ženy sú tie, ktoré sa narodili v júli. Sú veľmi milé, citlivé a nie sú konfliktné typy. Aj preto si dajte pozor na to, aby ste ich nepodviedli, pretože vám to ťažko odpustia.

August

V centre pozornosti túžia byť augustové ženy, ktoré sú známe dobrým zmyslom pre humor. Majú láskavé srdce, ale aj tak by ste si na ne mali dať pozor a nemali by ste sa s nimi púšťať do konfliktov, pretože vždy vyhrajú. Zauímavosťou je, že v jej prítomnosti muži strácajú hlavu.

September

Na sladkú pomstu by ste sa mali pripraviť u žien narodených v septembri, pretože tie si navždy budú pamätať, keď im ublížite. Majú vysoké očakávania a majú radi dlhodobé vzťahy. Okrem toho sú krásne a milé, no vedia byť na svoje okolie veľmi kritické.

Prečítajte si tiež:
POZOR! Androidom sa šíri nový vírus

Október

Silným charakterom oplývajú októbrové ženy. Sú plné emócií, avšak, nezdieľajú sa s nimi na verejnosti, a tak ste ich asi nikdy nevideli plakať. Môže za to ich nedôverčivosť ľuďom.

November

V novembri sa narodili ženy, ktoré vedia na prvý pohľad zistiť, kedy klamete. Nikdy sa s nimi nezahrávajte a ony vám nikdy nebudú klamať.

December

Medzi netrpezlivé ženy patria tie, ktoré sa narodili v decembri. Majú veľké srdce a dokážu vám dvihnúť náladu. Na druhej strane vám však ublížia, ak im ublížite vy.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií