fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čo všetko uvidíte na bratislavskom autosalóne? Medzi vystavovanými značkami nechýba Rolls Royce či Lamborghini

Máte tip? napíšte nám mailom

Bratislavský autosalón už onedlho otvorí návštevníkom svoje brány.  Organizátori tvrdia, že autosalón sa bude ešte silnejší a štýlovejší, než v predchádzajúcich ročníkoch, ktoré už tak lámali rekordy.

Ako každoročne, aj tento rok patrí na jar výstavisko Incheba automobilovým novinkám.

Od 30. 4. do 5. 5. sa návštevníkom predstaví 50 automobilových značiek, ktoré prinášajú takmer 60 slovenských výstavných premiér, ale aj stredoeurópsku výstavnú premiéru. V tomto roku sa navyše hrdí prívlastkami NAJ hneď v niekoľkých prípadoch. Absolútny luxus a honosný vzhľad zosobní model Rolls Royce Cullinan, ktorý je najväčším a najdrahším SUV na svete. Titul najrýchlejšieho SUV nesie model Lamborghini Urus, ktorý z 0 na 100 km/h zrýchli za 3,6 sekundy.

Zdroj: rolls-roycemotorcars.com

Organizátori nezabudli ani na súčasné automobilové trendy a v Inchebe uvidíme aj radu elektromobilov. Návštevníkom ukáže napríklad aj čisto elektrické SUV ako Audi e-tron či Mercedes-Benz EQC, ktoré na autosalóne budú najekologickejšími SUV.

Zdroj: mercedes-benz.com

Absolútnou zaujímavosťou však bude najnovší model lietajúceho auta – AeroMobil 4.0, ktorý doteraz nebol na Slovensku verejne predstavený. Ten, spoločne s ďalšími luxusnými automobilmi, ktoré sú na našich cestách skôr výnimkou, než samozrejmosťou, bude vystavený v špeciálnej sekcii EXCLUSIVE SALON.

Prečítajte si tiež:
Úspešný rok 2019: 7 vecí, ako byť najlepším priateľom pre svojich blízkych
Zdroj: aeromobil.com

Jeden z najväčších autosalónov v strednej Európe pravidelne prináša nádielku automobilových noviniek, z ktorých viaceré do Bratislavy smerujú priamo z prestížneho salónu v Ženeve. Pozornosť nepochybne priláka nový Volkswagen Passat, Peugeot 208 vyrábaný u nás v Trnave, nový Hyundai i30 Fastback N či Kia Proceed. Stredoeurópsku premiéru si na bratislavskom autosalóne „odbije“ Mazda 3 Sedan.

Zdroj: topspeed.com

Na svoje si prídu aj rodiny s deťmi

Pre aktuálny ročník organizátori prichystali aj bohatý sprievodný program. V rámci krásnej expozície Mini AUTOSALON budú zastúpené originálne licencované detské elektrické autíčka, ktoré sú vernou kópiou reálnych modelov. Pre dámy je naopak prichystaná novinka  Dermacol Beauty kútik, ktoré sa môžu nechať bezplatne nalíčiť profesionálnymi vizážistkami a ešte viac si spríjemniť návštevu výstavy.

SÚŤAŽ O LÍSTKY

Na našom profile na Facebooku a Instagrame prebieha do 26.4.2019 súťaž o lístky práve na najväčší slovenský autosalón. 

Zdroj: incheba.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií