Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Disney – Pozrite sa na zoznam filmov ktoré sa oplatí pozrieť

Spoločnosť Walt Disney Studios odkúpila Marvel a najnovšie aj spoločnosti patriace pod Fox film studios.

Walt Disney nemá v pláne poľaviť. Kúpou línie od Foxu (20th Century Fox, Fox Searchlight Pictures a Blue Sky Studios) prebral kontrolu nad množstvom nových projektov. Teraz mu patria filmy od Fox s najvyšším ziskom, ako Avatar či séria X-Men.

Gigant plánuje vo veľkom, dôkazom je zverejnený zoznam až 63 filmov, ktoré sľubuje do konca roka 2027. Niektoré sú tak ďaleko v procese, že nemajú vymyslené ani názvy. Pokračovania sa ale budú vo všeobecnosti týkať tých filmov, ktoré vyvolali úspech (Marvel, Star Wars, X-Men) či ďalšie časti známych animovaných rozprávok.

Poďme sa pozrieť na tie čo sa už dajú pozrieť

Aladdin

Ide o akčný remake animovanej rozprávky o statočnom Aladinovi. Kúzelného džina si zahral Will Smith, princeznú Jasmínu Naomi Scott a Jafara Marwan Kenzari.

Dátum vydania: 24. máj 2019

Dark Phoenix

Séria X-Men pokračuje filmom Dark Phoenix, ktorého dej sa odohráva zhruba 10 rokov po poslednom X-Man: Apokalypsa. Hlavnú postavu si v ňom zahrala hviezda seriálu Hry o tróny, Sophie Turner. Jean Grey nevie ovládať svoje schopnosti a stojí pred vážnymi voľbami. Keď sa postaví na stranu zla, všetko sa zdá byť stratené.

Dátum vydania: 7. jún 2019

Príbeh hračiek 4

Hračky čaká nové dobrodružstvo. Pokiaľ ste zbožňovali staré časti, nenechajte si ujsť ich pokračovanie.

Dátum vydania: 21. jún 2019

Leví kráľ

Originálna rozprávka od Disney, Leví kráľ, sa dočkal svojho prerodu. Vrátia sa postavy Simba, Nala, nebudú chýbať Timon a Pumba. Grafika posúva možnosti a táto rozprávka je toho dôkazom.

Dátum vydania: 19. júl 2019

Ready or Not

Zdroj: Fox Searchlight Pictures

V lete príde do kín aj napínavý triler od Fox Searchlight Pictures, v ktorom hlavnú postavu nevesty stvárni Samara Weaving. V momente, ako príde k rodine svojho manžela, začne sa smrtiaca hra.

Dátum vydania: 23. august 2019

Vládkyňa zla

Angelina Jolie sa vráti na plátna kín v podobe Zloby. Tá v roku 2014 skončila nájdením pravej lásky v Šípkovej Ruženke, o ktorú sa chtiac-nechtiac celý život starala. Trailer však naznačuje, že nie všetko bola pravda.

Dátum vydania: 18. október 2019

Ford vs. Ferrari

Zdroj: variety.com

Film vychádza z pravdivého príbehu z roku 1966 a dejom sú 24-hodinové závody Le Mans. Hlavného Hrdinu si zahrá Matt Damon. Stvárni Carrolla Shelbyho, automobilného dizajnéra, ktorého si pred závodom najal Ford, aby vyrobil auto, ktoré porazí neprekonateľné Ferrari. Shelby stojí za vznikom GT40.

Dátum vydania: 15. november 2019

Hviezdne vojny

Ku koncu roka sa môžeme tešiť na poslednú časť trilógie Hviezdnych vojen. Dej sa bude odohrávať približne rok po poslednej časti.

Dátum vydania: 20. december 2019

Tento rok sa v kinách objaví tretie pokračovanie Kingsman, filmová Mulan, Noví mutanti v sérii X-Men, ale aj sfilmovaný Artemis Fowl. Všetky filmy zverejnila spoločnosť Disney na svojej webovej stránke.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií