fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dvojročný chlapček pomáhal celé dve hodiny letuške v lietadle. Zaspal v uličke, odtiaľ ho zobrali a pozri sa, kde nakoniec skončil

Máte tip? napíšte nám mailom

Fotografia z lietadla doslova obletela celý svet. Dvojročný vyčerpaný blondiačik, ktorý zaspal po dvojhodinovej brigáde s letuškou, vyzerá rozkošne. Mladý chlapček pomáhal letuške s rozdávaním kávy a čajov. Počas toho, ako chodila letuška s vozíkom, vykrikoval: “Káva, čaj…” Keď už letuška odišla z uličiek, pekne zamával a rozlúčil sa s ňou. Takto sa to opakovalo, až dokedy nezaspal tvárou k zemi priamo v uličke.

Jeho matka Carli sa k tejto fotografii vyjadrila takto: “Luca má stále obrovské množstvo energie, miluje život a stále, keď cestujeme nedokáže obsedieť na mieste.”

3791260A00000578-3757857-This_hilarious_picture_captures_the_moment_Luca_decided_to_catch-a-22_1472117833670

Počas toho ako chlapček spal na zemi, ho cestujúci s pokorou obchádzali, aby ich leteckého zabávača a roznášača kávičiek i čajov nezobudili.

Po 20 minútach spánku čelom dole pod dohľadom 35-ročného kondičného trénera, jeho otca, ho zobral naspäť na sedadlo. Samozrejme, že sa prebudil a to sa mu nepáčilo. Otec ho ešte chcel utešiť no ani to sa nepodarilo a na sedadle sa mu driemať nechcelo. Tak nakoniec skončil opäť na podlahe a to pod jeho 7-ročnou sestrou v takej istej polohe, ako spal v uličke.

Prečítajte si tiež:
Lady Gaga a Bradley Cooper na Oscaroch. Cítili ste chémiu medzi nimi aj vy?

chlapček

Letušky spoločnosti Ryanair boli prítomnosťou chlapca, ktorý im spríjemnil pracovný let, veľmi nadšené.

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií