Dwayne Johnson alias The Rock priznal psychické problémy. Tvrdí, že o mentálnom zdraví je potrebné viac hovoriť

Dwayne Johnson alias The Rock priznal psychické problémy. Tvrdí, že o mentálnom zdraví je potrebné viac hovoriť

Jednej z najobľúbenejších a najinšpiratívnejších hercov na svete, The Rock, priznal, že aj jeho trápia psychické problémy…

Herec a wlestler Dwayne Johnson a.k.a The Rock je inšpiráciou pre mnohých ľudí a tak nečudo, že má milióny fanúšikov, ktorí ho obdivujú a podporujú. Ľudia ho považujú za silného a vyrovnaného muža so schopnosťami lídra. Práve preto ostala široká verejnosť v šoku, keď silák otvorene začal rozprávať o tom, že bojoval so psychickými problémami.


The Rock priznal, že celý život musel bojovať so zlými náladami, ktoré podľa jeho vlastných slov pramenili z toho, že v čase, keď bol ešte dieťaťom, jeho rodina musela bojovať s chudobou. Celé toto trápenie detskej psychicky sa vyvrcholilo v čase, kedy mal 15 rokov a jeho matka sa pokúsila spáchať samovraždu.

“Vystúpila z auta na Interstate 65 v Nashville a nasmerovala si to priamo medzi jazdiace autá. Tým sa jej ale našťastie podarilo vyhnúť,” spomína The Rock, ktorý dodáva, že matku vtedy chytil za rameno a ťahal späť do bezpečia. Zároveň chce poukázať na zvláštny fakt, ktorý so samovraždou súvisí – podľa jeho slov si osoba, ktorá sa rozhodne ukončiť svoj život, nemusí ani uvedomovať, čo sa chystá spraviť. Tak to bolo aj v prípade jeho matky, ktorá si na osudový deň vôbec nepamätá.

U herca sa psychické problémy naplno prejavili v čase, kedy ho prijali a následne odmietli v Kanadskej futbalovej lige. To sa odohralo v čase, keď ho opustila dlhoročná priateľka. “Vtedy som sa dostal do bodu, kedy som nechcel nič robiť a ani nikam chodiť. Neustále som iba plakal. Bolo to najhoršie obdobie v mojom živote,” priznal.

“Obaja sme sa uzdravili a neustále sa snažíme vnímať svet a ľudí, ktorí by sa mohli trápiť. Musíme im pomáhať a pripomínať im, že na to nie sú sami,” zdôrazňuje herec, ktorý zvažuje kandidáciu na prezidenta USA.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Tvár postihnutého dievčatka bola zneužitá na podporu potratov. Neuveríte, čo potom urobila jej matka!

 

 

Zdroj: LadBible

Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*