fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Falošný kňaz sa dostal do kasární vo Windsore, noc vraj strávil jedením a pitím s dôstojníkmi kráľovskej stráže

Kasárne sú blízko hradu Windsor, kde žije britská kráľovná Alžbeta II.

Máte tip? napíšte nám mailom

3.5.2022 (Webnoviny.sk) – Britská armáda začala vyšetrovanie incidentu, pri ktorom údajne narušiteľ strávil noc v kasárňach pri hrade Windsor spolu s kráľovskou strážou. Informuje o tom spravodajský portál BBC s odvolaním sa na ďalšie britské médiá.

Noviny The Sun uviedli, že políciu upozornili na hlásenia o samozvancovi vo Viktóriiných kasárňach vo Windsore minulú stredu ráno.

Armáda to berie vážne

Podľa Talk TV muž prišiel k vojakom predstierajúc, že je kňaz. Televízia uviedla, že údajne strávil noc jedením a pitím s vyššími dôstojníkmi, pričom tvrdil, že bol priateľom duchovného práporu.

„Armáda berie toto narušenie bezpečnosti mimoriadne vážne a bude prednostne dôkladne vyšetrené,“ uviedla armáda s tým, že vzhľadom na trvanie vyšetrovania to nemôže ďalej komentovať.

Polícia muža odviedla

Regionálna polícia uviedla, že muža z kasární po privolaní odviedli a neboli nutné ďalšie kroky.

Kasárne sú blízko hradu, kde žije britská kráľovná Alžbeta II. V čase incidentu bola panovníčka vo svojom norfolskom sídle Sandringham.

Viac k témam: Viktóriine kasárne, Windsor
Zdroj: Webnoviny.sk – Falošný kňaz sa dostal do kasární vo Windsore, noc vraj strávil jedením a pitím s dôstojníkmi kráľovskej stráže © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Von der Leyenová verí, že EÚ schváli nový balík sankcií voči Rusku. Ideme dobrým smerom, vyhlásila
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií