fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Falošný kňaz sa dostal do kasární vo Windsore, noc vraj strávil jedením a pitím s dôstojníkmi kráľovskej stráže

Kasárne sú blízko hradu Windsor, kde žije britská kráľovná Alžbeta II.

Máte tip? napíšte nám mailom

3.5.2022 (Webnoviny.sk) – Britská armáda začala vyšetrovanie incidentu, pri ktorom údajne narušiteľ strávil noc v kasárňach pri hrade Windsor spolu s kráľovskou strážou. Informuje o tom spravodajský portál BBC s odvolaním sa na ďalšie britské médiá.

Noviny The Sun uviedli, že políciu upozornili na hlásenia o samozvancovi vo Viktóriiných kasárňach vo Windsore minulú stredu ráno.

Armáda to berie vážne

Podľa Talk TV muž prišiel k vojakom predstierajúc, že je kňaz. Televízia uviedla, že údajne strávil noc jedením a pitím s vyššími dôstojníkmi, pričom tvrdil, že bol priateľom duchovného práporu.

„Armáda berie toto narušenie bezpečnosti mimoriadne vážne a bude prednostne dôkladne vyšetrené,“ uviedla armáda s tým, že vzhľadom na trvanie vyšetrovania to nemôže ďalej komentovať.

Polícia muža odviedla

Regionálna polícia uviedla, že muža z kasární po privolaní odviedli a neboli nutné ďalšie kroky.

Kasárne sú blízko hradu, kde žije britská kráľovná Alžbeta II. V čase incidentu bola panovníčka vo svojom norfolskom sídle Sandringham.

Viac k témam: Viktóriine kasárne, Windsor
Zdroj: Webnoviny.sk – Falošný kňaz sa dostal do kasární vo Windsore, noc vraj strávil jedením a pitím s dôstojníkmi kráľovskej stráže © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Rusi sa na Ukrajine trápia so zastaralou technikou, v priamom prenose svetu ukazujú vojenskú prehliadku vrakov
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií