fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fanúšička Cibulkovej priala smrť jej bábätku. Dominika jej odkazuje toto:

Máte tip? napíšte nám mailom

Dominika je aktívna na sociálnych sieťach, kde okrem typickej fotografie vo výťahu často pridáva fotografie so svojimi priateľmi či z rôznych honosnejších podujatí.

Známa tenistka Dominika Cibulková včera zverejnila fotografiu na svojom instagramovom profile, ktorá vyvolala rôzne reakcie. Dominika je na fotke  oblečená v čiernych dlhých priesvitných šatách. Na fotke je jemne vidieť jej rastúce tehotenské bruško. Táto fotka sa už čoskoro objaví na titulne strane magazínu.

Cibulková po zverejnení fotky však dostala šokujúcu správu. Fanúšička jej v súkromnej správe, ktorú následne zverejnila na svoj instagram, priala smrť jej bábätku.

zdroj: instagram.com/domicibulkova

Tenistka si už na nenávistné reakcie zvykla a ťažkú hlavu si z toho naozaj nerobí. Fanúšičke odkázala: Rodičia môžu byť pyšní.

Vydala knihu a ukončila kariéru

Dominika Cibulková je vyhlásená vďaka ôsmim titulom WTA za najlepšiu slovenskú tenistku v histórii. Len nedávno jej vyšla nová kniha s názvom Tenis je môj život. Na krste svojej novej knihy Tenis je môj život verejne oznámila, že končí s kariérou tenisovej hráčky.  O niekoľko mesiacov nakoniec potvrdila radostnú správu.

Prečítajte si tiež:
Inšpiratívne filmy, ktoré vám pozmenia pohľad na svet

Obľúbená tenistka si život užíva plnými dúškami, má rada cestovanie, ale aj módu, kvôli ktorej je často kritizovaná. Môžu za to najmä kožuchy, ktoré sú vyrobené z pravej kožušiny.

Prezradila meno bábätka

Dominika Cibulková čaká chlapčeka, ktorý sa bude volať Jakub. Aj napriek tomu, že tenistka často cestuje do exotických krajín a rada spoznáva aj inú kultúru, predsa len sa rozhodla, že vyberie tradičné slovenské meno. Dokonca vybrala meno, ktoré patrí medzi najčastejšie na Slovensku.

Pome

Dominika Cibulková je dcérou právničky a reprezentanta na vodných lyžiach. Od detstva bola považovaná za outsiderku. Môže za to jej výška, pretože známa tenistka meria len 161 centimetrov. Pre svoju výšku. Dominika sa však nevzdala a povestné „Pome!” si zakričala na viacerých turnajoch, medzi ktorými sa vyníma predovšetkým titul na prestížnom šampionáte WTA Finals v Singapure z roku 2016.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj instagram

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií