fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fanúšičky Jasona Momoa, pozor! Stretnúť ho môžete aj u nás, na Slovensku

Máte tip? napíšte nám mailom

Milé dámy, myslím, Jasona Momoa vám predstavovať nemusíme. Je to dôvod, prečo sme šli do kín na Aquamana. Je to dôvod, prečo sme po tisícikrát zapli Hru o tróny. Jeho fotka na našej chladničke je dôvod, prečo si tú zmrzlinu o 10 večer už neotvoríme. Veď čo ak by náhodou predsa len na zaklopal na tie dvere, že my sme tie, na ktoré čakal celý život?! To hádam riskovať nechceme. 

Nedostupný ideál?

Na veľkú škodu však nie je z našich končín a len máloktorej by sa ho podarilo vidieť aj inak, ako na monitore alebo TV obrazovke. Touto skutočnosťou zdrvené si utierame slzy a pomaly sa zmierujeme s tým, že je nedosiahnuteľným zákuskom nášho života. Fňuk. Alebo nie?

Nezúfajte, máme za Jasona Momoa náhradu

Presne tak, nie! Táto veta bude znieť ako z Teleshoppingu, no my pre vás naozaj máme riešenie, ako si srdce znova prelepiť leukoplastom. Je ním 23-ročný Patrik, ktorý je zo Slovenska a na nášho srdca šampióna sa nápadne podobá. S prirovnaním k nemu sa nestretol prvýkrát, vraj si istý čas dokonca zámerne zastrihával bradu a obočie presne ako Jason.

Prečítajte si tiež:
Chcete byť úspešní? Tajomstvo úspechu spočíva v týchto šiestich pravidlách

Fanúšičky Jasona Momoa, pozor! Stretnúť ho môžete aj u nás, na Slovensku

A aký má na Jasona Momoa názor sám Patrik?

,,Myslím, že spoločné máme iba fitko, súťaživosť, motorky a bradu.” tvrdí Patrik

https://www.instagram.com/p/B3kYmb4BTu5/

Spýtali sme sa tiež, čo Patrik považuje za ideál ženskej krásy

,,Mne sa najviac páčia prirodzené ženy. Každá je niečim výnimočná. No ak mám byť úprimný, naozaj nemusím vyumelkované ženy. Dnes je to, žiaľ, trendom.”

A čo si myslíte vy? Myslíte, že sa Patrik na Jasona podobá? Nechajte nám svoj názor v komentári! 🙂

Jason Momoa nie je jediný: Toto je 21 mužov, ktorým dlhé vlasy pristanú viac ako ženám

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií