Chcete byť úspešní? Tajomstvo úspechu spočíva v týchto šiestich pravidlách

Chcete byť úspešní? Tajomstvo úspechu spočíva v týchto šiestich pravidlách

Týchto 6 pravidiel vám zmení životnú filozofiu

Potrebujete motiváciu, pretože veci nevychádzajú ako by mali? Zasekli ste sa na mieste a neviete ako ďalej? Neopúšťajte sa! Týchto šesť vcelku jednoduchých pravidiel vám pomôže nájsť stratenú vieru a životnú rovnováhu. Pokiaľ sa naučíte žiť podľa nich, bude to pre vás výborný krok na vašej ceste k cieľu.


 

Verte v seba samého

Najdôležitejšie je, že sa musíte skutočne, ale skutočne zamyslieť, a spýtať sa sám seba: “Kým chceš byť?”.  Nie čím, ale kým! Nehovoríme o tom, čo chcú vaši učitelia alebo rodičia, ale o tom, čo chcete vy sami. Rozprávame o tom prísť na to, čo vás robí šťastnými bez ohľadu na to, ako šialené sa to môže zdať ostatným.  Veriť v seba samého a nepozerať sa na to, čo chcú ostatní!

Believe

Porušujte pravidlá 

Nie porušovať zákony, ale pravidlá. Je nemožné nekráčať so stádom alebo nebyť pravý originál, pokiaľ sa správate prehnane slušne a nechcete porušovať pravidlá. Aký má život zmysel, pokiaľ chcete byť len ako ostatní a vyhýbať sa komplikáciám? Jediná cesta, ktorou sme niekedy niečo dosiahli bolo porušenie niektorých z pravidiel.

pravidlá

Nebojte sa zlyhania 

Pri všetkom, čo sme kedy skúsili sme boli ochotní zlyhať. Nemôžte vždy vyhrať, ale nebojte sa robiť rozhodnutia. Nemôžete sa nechať paralyzovať strachom, neúspechom, alebo venovať problémom svoju energiu.  Neustále posúvajte svoje limity, pretože veríte v seba a vo svoju víziu, viete, že je to správna cesta a že úspech sa dostaví.

keyboard

Ignorujte pochybovačov 

Ako často počúvate: “Toto/tamto nezvládneš…”; “Toto sa ešte nikomu nepodarilo…” ?   Milujeme, keď niekto povie, že sa to ešte nikomu nepodarilo, pretože ak to zvládneme my, znamená to, že sme prví, komu sa to podarilo. A preto nevenujte pozornosť ľuďom, ktorí hovoria, že je to nemožné.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Tieto kontroverzné ilustrácie ti ukážu, že doba, v ktorej žijeme je fakt chorá!

igonre

Dajte do toho všetko

Bez bolesti nič nedosiahnete. Medzitým, čo si užívate život, alebo sa poflakujete, niekto iný na sebe tvrdo pracuje! Niekto ďalší sa vzdeláva, niekto iný víťazí. Bez tvrdej práce víťazstvo nedosiahnete. Žiadne z týchto pravidiel pre úspech nebude fungovať,  pokiaľ do toho nedáte všetko. Deň má 24 hodín – 6 spíte a 18 hodín vám zostáva.  Že vy spíte 8-9 hodín denne? Tak v tom prípade sa odporúča spať menej.

hundred-751063_640

Dávajte, čo ste dostali

Akúkoľvek cestu si vo svojom  živote zvolíte, vždy si musíte nájsť čas vrátiť niečo späť. Podať pomocnú ruku a pomôcť vás uspokojí viac, než čokoľvek iné, čo ste niekedy dosiahli.

späť

 

6 pravidiel úspechu

Zdroj: youtube.com  Foto: pixabay.com ; facebook.com/Fittcouture

Google+ Linkedin