fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fenomém s názvom XIAOMI: Viete, ktorý modelov je najlepší?

Máte tip? napíšte nám mailom

Z čínskej značky Xiaomi sa stal doslova fenomén. Ktorý z ich produktov si však vybrať?

Xiaomi je čínska spoločnosť, ktorá navrhuje, vyvíja a predáva smartfóny, aplikácie a spotrebnú elektroniku. Keď v roku 2011 prišli na trh so svojim prvým smartfónom, veľkí výrobcovia ich nepovažovali za vážnu konkurenciu. Aj napriek tomu, že Xiaomi nie je zďaleka jediným výrobcom, ktorý svoje produkty vyrába v Číne, ostatní výrobcovia príliš tento fakt neprezentujú. Xiaomi sa však za to nehanbí a možno aj preto si získali veľkú priazeň.

Istotne za tým stojí aj cena ich produktov, ktorá je oproti iným výrazne nižšia. Xiaomi pritom tvrdí, že aj napriek nízkej cene sa zákazníci vôbec nemusia obávať o kvalitu a spracovanie. Čínska značka sa stala natoľko populárna, že aktuálne jej podiel na trhu smartfónov približne predstavuje 8%. Pre porovnanie ešte v roku 2016 to bolo menej než 1%.

Redmi Note 7

Tento model patrí aktuálne medzi tie najpredávanejšie smartfóny od Xiaomi. Jeho cena štartuje niekde na úrovni 180 €, čo je vzhľadom na jeho parametre takmer bezkonkurenčná cena. Predajom nahrávajú tiež dobré recenzie, či už od odborníkov alebo priamo od používateľov tohoto modelu. Xiaomi však už na trh priviedlo nástupcu.

Prečítajte si tiež:
TOP 10 nezmyslov o ženskom tele, ktorým veria muži. Šestka je úplne najväčšia absurdita milí páni :D

https://www.instagram.com/p/ByPzJYlAoTQ/

Redmi Note 8

Redmi Note 8 je teda priamym nástupcom Redmi Note 7. Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že nový je iba dizajn, mýlite sa. Novinka má nový a lepší procesor, možnosť väčšej RAMky či väčšiu kapacitu úložného priestoru. Lepší je taktiež fotoaparát, ktorý je po novom ultraširoký. Cena tohoto modelu štartuje na cca 220 €. 

Mi 9

Doprajte si tú pravú radosť zakaždým, keď svoj smartphone vezmete do ruky. Týmito slovami Xiaomi prezentuje svoj model Mi 9. Cena tohoto modelu ľahko presahuje 400 €, no telefón v sebe skrýva naozaj slušnú techniku. Dobrým príkladom je 6.39palcový AMOLED displej, ktorý sa rozprestiera po celej prednej ploche telefónu, ultra rýchle 20wattové bezdrôtové nabíjanie či 48 Mpix fotoaparát. Špecialitou Xiaomi Mi 9 je tlačidlo, s ktorým budete svoj telefón ovládať maximálne rýchlo. Sami si zvolíte, akú funkciu bude mať. 

Zdroj: mi.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií