fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Gogo Man a LucyPug majú nový byt. Takto to tam vyzerá!

Máte tip? napíšte nám mailom

Gogo Man a LucyPug majú vlastný byt! Koľkokrát sa obaja sťahovali a prečo sa rozhodli pre spoločné bývanie? Pozrite sa, ako to tam vyzerá!

Gogo a LucyPug sa rozhodli pre svoje prvé spoločné bývanie. Podľa videí vieme, že spolu už niekoľkokrát bývali, ani jeden z tých bytov však nebol ich spoločným. LucyPug bývala stále u svojej mamy, ale často chodievala aj ku Gogovi. Teraz však nastáva obdobie, kedy začnú bývať v ich oficiálne prvom byte.

História sťahovania sa

Každý fanúšik tejto dvojice vie, že sa sťahovala pomerne často. V sedemnástich sa Gogo musel rozhodnúť, či bude bývať u mamy alebo u otca, keďže jeho rodičia sa rozvádzali. V tomto období si začal riešiť prvý byt na prenájom, keďže nechcel spôsobiť medzi rodičmi ešte hustejšiu atmosféru. LucyPug, samozrejme, stála pri ňom, a tak niekoľko dní bývala uňho a niekoľko dní doma u svojej mamy.

https://www.instagram.com/p/BydVLzXCD63/

Keďže chcel Gogo odísť z prenájmu a kúpiť si niečo vlastné, rozhodol sa pre kúpu bytu. Ešte predtým si ale chcel splniť svoj sen veľkého bývania, do ktorého by pozýval youtuberov, kamarátov a organizoval rôzne akcie. Z videí si určite pamätáte na ten nádherný mezonet, v ktorom býval. Podľa LucyPug to bolo krásne obdobie.

Prečítajte si tiež:
Slovák Tomáš má netradičné narodeninové prianie: namiesto zbytočností zbiera peniaze na čistenie oceánu

Gogo a jeho kúpa bytu

Keď už bol byt, na ktorého kúpu Gogo čakal, hotový, vypovedali zmluvu z mezonetu a začali sa baliť. V tom Dankovi prišla správa, že na byt ešte musia počkať, a tak zúfalý Gogo išiel bývať najprv na krátku chvíľu k otcovi a potom k matke LucyPug, kde zamilovaná dvojica bývala spolu.

Pozrite si video, v ktorom vás LucyPug presvedčí, že jednoznačne vie, ako na dobrý make-up!

https://youtu.be/NozmJgsnPgc

O trištvrte roka neskôr sa už Gogo mohol konečne nasťahovať do svojho oficiálne prvého vlastného bytu, kde aktuálne býva asi rok a pol. Medzi tým však pred jeho panelákom začali stavať jednu z najvyšších budov v Bratislave. Keďže je to podľa LucyPug kvôli stavbe veľmi hlučná ulica, je takmer nemožné pracovať tam.

Gogo spolu s LucyPug vo vlastnom byte

Lucy sa tiež chcela už osamostatniť od mamy a preto si hľadala dvojizbový byt, ktorý by bol pre ňu vhodný. Namiesto dvojizbového sa jej zapáčil štvorizbový a tak sa rozhodli, že v ňom budú bývať spolu. Tento nový bytík ešte zatiaľ nie je úplne zariadený, ale pozrite si video vyššie a zistite, ako to tam zatiaľ vyzerá.

Prečítajte si tiež:
Morgan Freeman zachraňuje prírodu: Na obrovskom ranči chová tisíce včiel
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií