fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Gogo Man a LucyPug majú nový byt. Takto to tam vyzerá!

Máte tip? napíšte nám mailom

Gogo Man a LucyPug majú vlastný byt! Koľkokrát sa obaja sťahovali a prečo sa rozhodli pre spoločné bývanie? Pozrite sa, ako to tam vyzerá!

Gogo a LucyPug sa rozhodli pre svoje prvé spoločné bývanie. Podľa videí vieme, že spolu už niekoľkokrát bývali, ani jeden z tých bytov však nebol ich spoločným. LucyPug bývala stále u svojej mamy, ale často chodievala aj ku Gogovi. Teraz však nastáva obdobie, kedy začnú bývať v ich oficiálne prvom byte.

História sťahovania sa

Každý fanúšik tejto dvojice vie, že sa sťahovala pomerne často. V sedemnástich sa Gogo musel rozhodnúť, či bude bývať u mamy alebo u otca, keďže jeho rodičia sa rozvádzali. V tomto období si začal riešiť prvý byt na prenájom, keďže nechcel spôsobiť medzi rodičmi ešte hustejšiu atmosféru. LucyPug, samozrejme, stála pri ňom, a tak niekoľko dní bývala uňho a niekoľko dní doma u svojej mamy.

https://www.instagram.com/p/BydVLzXCD63/

Keďže chcel Gogo odísť z prenájmu a kúpiť si niečo vlastné, rozhodol sa pre kúpu bytu. Ešte predtým si ale chcel splniť svoj sen veľkého bývania, do ktorého by pozýval youtuberov, kamarátov a organizoval rôzne akcie. Z videí si určite pamätáte na ten nádherný mezonet, v ktorom býval. Podľa LucyPug to bolo krásne obdobie.

Prečítajte si tiež:
Majiteľka bezobalového obchodu v Nitre: Istým spôsobom je to dobrý skutok, časom človek obíde množstvo zbytočného odpadu

Gogo a jeho kúpa bytu

Keď už bol byt, na ktorého kúpu Gogo čakal, hotový, vypovedali zmluvu z mezonetu a začali sa baliť. V tom Dankovi prišla správa, že na byt ešte musia počkať, a tak zúfalý Gogo išiel bývať najprv na krátku chvíľu k otcovi a potom k matke LucyPug, kde zamilovaná dvojica bývala spolu.

Pozrite si video, v ktorom vás LucyPug presvedčí, že jednoznačne vie, ako na dobrý make-up!

https://youtu.be/NozmJgsnPgc

O trištvrte roka neskôr sa už Gogo mohol konečne nasťahovať do svojho oficiálne prvého vlastného bytu, kde aktuálne býva asi rok a pol. Medzi tým však pred jeho panelákom začali stavať jednu z najvyšších budov v Bratislave. Keďže je to podľa LucyPug kvôli stavbe veľmi hlučná ulica, je takmer nemožné pracovať tam.

Gogo spolu s LucyPug vo vlastnom byte

Lucy sa tiež chcela už osamostatniť od mamy a preto si hľadala dvojizbový byt, ktorý by bol pre ňu vhodný. Namiesto dvojizbového sa jej zapáčil štvorizbový a tak sa rozhodli, že v ňom budú bývať spolu. Tento nový bytík ešte zatiaľ nie je úplne zariadený, ale pozrite si video vyššie a zistite, ako to tam zatiaľ vyzerá.

Prečítajte si tiež:
Pomáhajú moderátori, herci aj športovci! Osobnosti na bicykloch chcú dnes vyzbierať peniaze pre zdravotne postihnuté deti
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií