fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO Bohyňa očných liniek: LucyPug vás naučí, ako na dokonalý make-up

Máte tip? napíšte nám mailom

LucyPug jednoznačne patrí medzi ženy, ktoré dokonalo ovládajú svoje líčenie a presne vedia, čo robia. Inšpirujte sa týmito make-up lookmi.

1. LucyPug basic look

Zo svojho bežného líčenia tohto roku youtuberka LucyPug prekvapivo vynecháva očnú linku. Nahradili ich magnetické mihalnice, ktoré zvýraznia jej oko takmer rovnako. Kvôli mastnej pleti začína vizáž podkladovou bázou od značky NYX, na ktorú nanesie mejkap v tyčinke a korektor.

Obočie si zvýrazňuje krémovým gélom od kozmetickej značky L’Oréal Paris. Po vykontúrovaní tváre a namaľovaní líc nasledujú očné tiene značky Naked, rozjasňovač, červený rúž a mejkap od LucyPug je hotový. Celý postup si môžete pozrieť v tomto videu:

https://www.youtube.com/watch?v=1qmNbgbZ0Lc&feature=youtu.be

2. Halloweenska Ariel

Halloween je tu už budúci mesiac, a preto by sme mali chytro načerpať inšpiráciu napríklad aj od LucyPug. Jej make-up totiž nie je len zábavkou, ale pripomína aj krutú realitu v podobe znečistenia oceánov plastami. Ako by vyzerala Ariel, keby žila? Možno tak, ako LucyPug vo videu nižšie. Snaží sa poukázať na odpad, ktorý sa v moriach a oceánoch nachádza. Plasty sa našli dokonca aj v najhlbšom mieste na Zemi. Preto sa zaviazala, že zárobok z videa daruje organizácii, ktorá tento odpad čistí.

Prečítajte si tiež:
Mydlo proti koronovírusu? Ukážeme Vám, ako si ho vyrobiť doma.

Pri tejto vizáži sa môžete pohrať s pestrými očnými tieňmi úplne podľa svojho gusta. Nezabudnite ani na jemné obočie trošku sfarbené do červena a bielu ceruzku vo vnútri spodného viečka, ktorá oko opticky zväčší. Nevzdáme sa ani veľkej čiernej linky a umelých mihalníc. Líčenie očí zavŕšime spolu s LucyPug trblietavým gélom a červeným rúžom

3. Mejkap na Nový rok

Tento mejkap mala Lucy na Silvestra pred dvomi rokmi. Stále však vyzerá úžasne a aj tento rok môže byť inšpiráciou pre vašu novoročnú vizáž. Znova začíname podkladovou bázou od značky NYX. Pridáme mejkap od značky Catrice a korektor od Essence.

Obočie zvýrazníme ceruzkou a na viečka použijeme tiene z palety Naked. Vytvoríme si hrubšiu linku, na ktorú následne nanesieme primer na trblietky. Naň postupne aplikujeme glitre a všetko doladíme umelými mihalnicami. Už len vykontúrujeme tvár, pridáme rozjasňovač, namaľujeme líca a celý look zavŕšime, ako inak, červeným rúžom.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií