fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Harry a Meghan Markle v Malibu: Kto sú ich noví susedia?

Po tom, ako manželia zo Sussexu oznámili svoj odchod z kráľovskej rodiny, našli útočisko na opačnej strane Atlantiku. Dnes však všetko menia, vrátane domu a susedov.

Máte tip? napíšte nám mailom

Spolu so svojím synom Archiem sa princ Harry a Meghan Markle usadili na ostrove Vancouver.  Hoci sa zdalo, že luxusná vila, ktorú si prenajali, sa stane ich útočiskom na niekoľko rokov, opak je pravdou. Ostro sledovaný pár sa rozhodol presťahovať. Za svoju nový destináciu si vybrali slnečnú Kaliforniu. Miesto, ktoré vojvodkyňa zo Sussexu dôverne pozná a zbožňuje.

Harry a Meghan Markle kupujú dom

Spolu so svojimi špeciálne vycvičenými osobnými strážcami sa zamerali na výber domu. Po niekoľkých návštevách sa nakoniec rozhodli pre obrovské sídlo. Jeho hodnota je podľa informácií 7 miliónov dolárov, čo je v prepočte približne 6,48 milióna eur. Okrem toho, že má tento dom 5 spální, disponuje aj bazénom a tenisovým kurtom. Obrovská vila by mala byť majetkom herca Davida Charveta a jeho manželky Brooke Burke. Už slávni majitelia domu sú jasným znakom, že obrovská vila sa bude nachádzať v luxusnej časti slnečnej Kalifornie s celebritnými susedmi.

Vo svojom novom domove budú mať Harry a Meghan skutočne slávnych susedov. Napríklad Robert Downey ml, Mel Gibson, Dick Van Dyke alebo Caitlyn Jenner. O týchto menách informoval verejnosť denník Express UK.

Prečítajte si tiež:
Čo by sa stalo s kráľovskou rodinou, keby Británia zrušila monarchiu?

Informácie o tom, že maželia zo Sussexu menia svoj život v Kanade za život v Kalifornii, odhalila známa herečka Caitlyn Jenner v britskej talk show – Loose Women. Priamo však s manželmi zo Sussexu o ich sťahovaní nehovorila. Sama herečka priznala, že o tom len počula.

„Každý si zaslúži byť šťastný“

Na otázku, čo si myslí o následkoch uplynulých dní a Megxite pre kráľovský pár, odpovedala: „Nemôžem to predpovedať. Avšak pre Meghan Markle bolo veľmi ťažké vstúpiť do kráľovskej rodiny,“ uviedla. V rozhovore tiež dodala: „Bol to pre ňu veľký šok, pravdepodobne mala už všetkého dosť. Odchod z kráľovskej rodiny bol pre nich dobrým rozhodnutím. Uvidíme, ako to dopadne. Počula som, že hľadajú dom v Malibu. Každý si zaslúži byť šťastný.“

Caitlyn Jenner teda verejnosti odhalila tajomstvo ostro sledovaného páru. To, či sa s ňou Harry a Meghan následne spojili, aby si situáciu vysvetlili, známe nie je.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií