fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Harry a William: Prečo sa tak veľmi nenávidia?!

Princ Harry a princ William sa na seba nedokážu ani len pozrieť. Z ich bratskej lásky vzniká obrovská nenávisť.

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Harry a jeho brat, princ William, majú podľa ich najbližších medzi sebou obrovský problém. Ich súčastný vzťah označujú doslova za toxický. Zároveň tiež hovoria aj o výčitkách, ktoré si bratia vzájomne adresujú.

Harry a William sa nedokážu ani porozprávať

Podľa denníka Daily Mail je napätie medzi Harrym a Williamom na vrchole. Toto tvrdenie však nevydali len na základe informácií od zdroja blízkeho kráľovskej rodine. Potvrdzuje to aj správanie Meghan Markle. Počas stretnutia členov kráľovskej rodiny vo Westminsterskom opátstve pošepla bývalá americká herečka Harrymu, aby sa usmieval. Túto jej radu potvrdil aj odborník na čítanie z pier.

Príbuzní oboch princov sú vo vyjadreniach o vnukoch kráľovnej Alžbety II. strohí: ,,Ich vzťah je horší ako kedykoľvek predtým. William je urazený. Jeho brat podľa neho svojimi rozhodnutiami nerešpektoval monarchiu a najmä kráľovnú Alžbetu II.”

Harry mal pocit, že s ním nikto neráta

Harry sa po svadbe s Meghan Markle cítil neuveriteľne odstrčený. Bývalá americká herečka sa okrem toho necítila v kráľovských kruhoch vítaná. A navyše, ich pracovné nasadenie a úsilie nebolo ocenené natoľko, ako to Williamove.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle a koronavírus: Toto musia robiť jej zamestnanci!

Hoc si mnohí myslia, že problémy nastali až po príchode Meghan Markle, zdroj Daily Mail hovorí, že napätie medzi bratmi vzniklo už dávnejšie predtým. A to presne v období, keď princ Harry odišiel z armády. Nečinný a nezamestnaný princ nebol práve najlepším obrazom kráľovskej rodiny. A nakoľko sa mu nedarilo nájsť zamestnanie vhodné jeho postavenia, princ Harry začal od zúfalstva dokonca uvažovať o práci hasiča alebo ragbyového trénera. A to bolo pre jeho brata, budúceho kráľa, neprijateľné. Priepasť medzi bratmi sa zväčšovala aj tým, že vždy, keď Harry požiadal bežných zamestnancov paláca Kensington, aby niečo pre neho urobili, boli často zaneprázdnení. Plnili totiž dôležitejšie úlohy pre vojvodu z Cambridge, ktorý koniec koncov bude jedného dňa kráľom.

Meghan Markle v kráľovskej rodine

Následne prišla Meghan. A v živote kráľovskej rodiny nastala dramatická zmena. Verejnosť, médiá, ale aj členovia britskej monarchie očakávali, že bývalá americká herečka sa stane chýbajúcim článkom symbolického Fab Four. No opak bol pravdou. Po jej príchode sa Harry od svojho brata a jeho manželky oddelil. Princ William s tým nesúhlasil a bratovi sa snažil dohovoriť: „Nepoznáš ju  veľmi dlho. Ste si istí, že robíte správnu vec?”  Harry však videl len Meghan a jej požiadavky. A tie zneli jasne. Žiť vlastný, samostatný život. A to sa jej po rokoch aj podarilo dosiahnuť. Otázne je, ako si na nový život zvykne princ Harry. 

Prečítajte si tiež:
Tajomstvo odhalené: Meghan Markle a Harry nemajú kde bývať!
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií