fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle a Harry: Ako sa začal ich nový život v Kanade?

Máte tip? napíšte nám mailom

Harry začína nový začiatok. V pondelok 20. januára sa pripojil k  manželke Meghan Markle a ich synovi Archiemu.

Po tom, čo sa vzdali svojej prominentnej úlohy v kráľovskej rodine a teraz, keď sa podrobnosti tohto vysoko komentovaného príbehu vyriešili, môžu konečne naplno začať žiť nový život. Jednoduchší a diskrétnejší v ich vysnívanej v Kanade.

Meghan Markle a Harry sú konečne spolu v Kanade

Po tom, ako ostro sledovaný pár oznámil ich odchod z kráľovskej rodiny, Meghan Markle okamžite odišla do Kanady, kde nechala svojho 8-mesačného syna Archieho. Jej manžel Harry zostal v Anglicku, aby sa zúčastnil viacerých rozhovorov smerujúcich k vyriešeniu ich rozhodnutia. Krízové stretnutia sa odohrávali medzi kľúčovými členmi kráľovskej rodiny, a teda najmä medzi kráľovnou Alžbetou II., princom Williamom a ich otcom Charlesom. Kráľovská rodina našla po dlhých diskusiách s Harrym riešenie a v jeho rozhodnutí ho podporili. Po ich súhlase sa Harry veľmi rýchlo zbalil a odletel do Kanady, aby sa konečne mohol pripojiť k svojej manželke a synovi.

Na fotografiách, ktoré zverejnil známy denník Daily Mail, môžeme vidieť Harryho, ktorý vystupuje z lietadla. Konečne uvoľnený a v dobrej nálade. Oblečený je v jednoduchých rifliach, hrubej bunde a na hlave má modrú čiapku. Napriek tomu, že už nie je členom kráľovskej rodiny, sprevádzajú ho dvaja strážcovia.

Prečítajte si tiež:
Ambiciózna Meghan Markle: Vždy chcela byť princeznou!

Meghan Markle na prechádzke

Harry je po takmer 2 týždňoch konečne v Kanade so svojím synom a milovanou manželkou. Tú zachytili novinári na prechádzake so psami a malým Archiem. Spoločnosť jej robili jej osobní strážcovia. Oblečená bola veľmi jednoducho, v legínach, svetri a čiapke. V nosiči má zaveseného svojho malého syna. K zverejneným fotografiám sa hromadí množstvo komentárou, ktoré bývalú americkú herečku kritizujú za zničenie kráľovskej rodiny a jej prístup k povinnostiam. Mnohé mamičky tiež kritizujú Meghan Markle za to, akú polohu má v nosiči jej syn. “Je nevhodná, nepohodlná a absolútne neprospieva zdravému vývinu,” uvádzajú viaceré z nich.

Čítajte tiež:

https://klocher.sk/otec-meghan-markle-ona-a-harry-nicia-kralovsku-rodinu/

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií