Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Holografické vlasy sú najhorúcejším (a najmagickejším) trendom vlasov v roku 2020

Nosili by ste si vo vlasoch farbu dúhy? Áno? Tak potom budete určite fanúšikom najhorúcejšieho vlasového trendu tohto roka. 

Instagramové celebrity sa zbláznili do nových holografických odtieňov, a toto je pravdepodobne jedno z najkrajších umeleckých diel, aké sme kedy na vlasoch videli.

Ak chcete dosiahnuť opalizujúci efekt a efekt farebného posunu, musíte použiť viacrozmerné kovové alebo pastelové odtiene. V rozhovore pre Modern Salon redaktorka Redken Chiala Marvici vysvetlila, že používa špeciálnu techniku ​​nazývanú ručne lisované sfarbenie. Nie je to úžasné?

https://www.instagram.com/p/B_tY_upg51q/

Sieťotlač na hlave

Táto technika používa metódy podobné sieťotlači. Kaderníci aplikujú rôzne farby na sklo a potom na sklo pritláčajú pramienky vlasov a, vualá, holografické vlasy sú na svete, teda na hlave.

Takto sa farba dostane na vlasy. Tento proces sa niekoľkokrát opakuje s použitím ružových, modrých a levanduľových odtieňov na rôznych častiach vlasov. Vzory sa niekedy aplikujú na tú istú časť, aby sa zvýraznila farba. Môže sa to zdať čudné, ale táto technika je rýchlejšia a ľahšia ako ombré.

Kaderníci majú slobodu experimentovať s rôznymi časťami vlasov a zmeniť ich na niečo krásne.

Holografické vlasy – hotové umenie

Túto techniku ​​sa naučilo iba malé množstvo kaderníkov, ale Marvici môže čoskoro pridať do svojej triedy nových „študentov“. Veríme, že nový trend sa dostane aj k nám. Tento trend, samozrejme, funguje iba na svetlých vlasoch, najlepšie blond alebo sivých.

Snímka obrazovky o
instagram.com/fabhairbyjosh

Nezabudnite na to skôr, ako sa dohodnete s kaderníkom, mať odfarbené vlasy na bledo. Ste pripravení na nádhernú a odvážnu zmenu? Ak áno, je to trend, ktorý musíte v tejto chvíli sledovať. Je to  IN! Ak sú vaše vlasy už sivé alebo blond, blahoželáme, ste na polceste.

Snímka obrazovky o
instagram.com/fabhairbyjosh

Očakáva sa, že veľa stylistov bude experimentovať vo svojich salónoch. Musíte byť umelcom, aby ste niečo podobné vytvorili. Čiže zverte sa iba profesionálom. Kúzla môžu robiť iba kúzelníci.

Snímka obrazovky o
instagram.com/fabhairbyjosh
Zdroj healthyfoodhouse instagram
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií