fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Farba vlasov 2022: Aká farba je IN tento rok?

Coco Chanel povedala, že „žena, ktorá si ostrihá vlasy je žena, ktorá sa chystá zmeniť svoj život“. Platí toto príslovie aj pre zmenu farby vlasov? Tu je 6 odtieňov, ktoré si tento rok osvojíte.

Máte tip? napíšte nám mailom

Platinová blond

Zdá sa, že blondínky sú viac zábavnejšie… S týmto tvrdením síce nesúhlasíme, ale jedno je isté: blond farba vlasov 2022 je veľmi populárna. Ale pozor, nie len tak hocijaká blond: platinová, veľmi svetlý odtieň hraničiaci s bielou blond, a medová, s peknými zlatistými odleskami, ktoré rozžiaria vašu pleť.

Ak chcete získať prvú z nich, neodporúčame vám, aby ste to robili sami doma a už vôbec nie ak ste brunetka. Ak sa však rozhodnete pre toto farbenie, majte na pamäti, že si vyžaduje veľa údržby. Preto vám odporúčame investovať do kompletného sortimentu, aby ste ho udržali v čo najväčšej pohode. V druhom prípade je medová blond skvelá farba, ktorú môžete nosiť bez ohľadu na odtieň pleti a ročné obdobie. Ak máte svetlejšiu farbu vlasov, výberom peknej zlatej blond nebudete príliš riskovať s domácou farbou. Na jej udržanie odporúčame používať aj prípravok na tieňovanie, ktorý oživí jej intenzitu a krásne odlesky.

Ryšavá

Videli ste v roku 2021 veľa svojich obľúbených influencerov s krásnymi ryšavými vlasmi? Ak ste tak ešte neurobili, tento trend bude pokračovať aj v roku 2022. Táto farba je ideálna pre ženy so svetlou pleťou a odporúča sa tým, ktoré majú rady svetlú pleť alebo nechcú byť nenápadné. Ak si chcete udržať žiarivú farbu, investujte do prípravku na farbené vlasy a do regeneračnej masky, ktorú môžete používať medzi farbením.

Karamelová mocca

Ak sa rozhodnete pre oboje, nemôžete nič pokaziť. S niekoľkými výhradami… Pre gaštanovú farbu sme zvolili farbu známu ako “karamelová mocca”. Tento teplý odtieň, ktorý osciluje medzi gaštanovou, tmavou blond a červenou farbou, si obľúbili ženy so svetlou pleťou a dokonale rozžiari vašu peknú tvár. Tie, ktoré uprednostňujete tmavšie odtiene, budete nadšené z čokoládovej farby. Táto intenzívna hnedá s lesklým povrchom je veľkým trendom zimy a rozžiari vašu tvár. Bez ohľadu na to, čo si vyberiete, odporúčame vám investovať do kvalitných prípravkov na starostlivosť o vlasy, aby vaše vlasy žiarili čo najdlhšie.

Karbónová čierna

Ale stále je tu nádej! Hlavná farba vlasov týždňa módy jar-leto 2022, je vznešená karbónová čierna. Dajte si však pozor a vyhnite sa jej ak máte príliš svetlú pleť, pretože v rozpore s tým, čo si myslíte, vám nevytvorí vzhľad Snehulienky, ale skôr sivastú pleť. Čierna farba je najtmavším odtieňom z celej farebnej škály. Mali by ste však byť opatrní, pretože môže mať tendenciu tvoriť škvrny. Ak chcete zabrániť prílišnému vyblednutiu farby vlasov, skvelým riešením je maska na opätovné pigmentovanie, ktorá za pár minút vráti vašej hrive tmavú farbu.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj bibamagazine
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií