Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Jedálničiek Kate Middleton je poriadne pestrý! Toto všetko zje

Vojvodkyňa z Cambridge prezradila čo jedáva na raňajky, obedy a večere. Kate rada varí pre princa Georga, princeznú Charlotte a princa Louisa.

Ak ste sa niekedy zamýšľali nad tým, ako sa nádherná vojvodkyňa z Cambridge dokáže nielen udržiavať vo forme, ale aj udržiavať si vysokú hladinu energie pri starostlivosti o svoje tri deti, princa Georga , princeznú Charlotte a princa Louisa , ako aj o pravidelné kráľovské povinnosti, ste na správnej adrese. Takto vyzrá jedálničiek Kate Middleton.

Rada varí

Kate je známa svojim zdravým životným štýlom a láskou k športu, a tak nás neprekvapuje, že aj vojvodkyňa sa zdravo stravuje. Z toho, čo vieme o každodennej strave rodiny Cambridge, radi jedia rôzne výživné, chutné jedlá, pričom Kate si veľkú časť pripravuje doma sama. Vojvodkyňa rada zapája svoje deti do procesu varenia, ako je spoločná príprava cestovín alebo pizze, no zdá sa, že manžel princ William nie je až taký kuchár!

 

Čo raňajkuje Kate Middleton?

O trojnásobnej matke je známe, že je veľkou fanúšičkou smoothies na raňajky, podobne ako jej švagriná Meghan Markle. Vojvodkyňa mieša kombináciu kelu, spiruliny (druh riasy), matcha (listy zeleného čaju), špenátu,rasce, koriandra (listy koriandra) a čučoriedok, aby bol zdravý ranný nápoj. S touto kombináciou niet divu, že vyzerá tak žiarivo. Predpokladá sa, že Kate si na raňajky vychutná aj misku ovsených vločiek.

pexels roman odintsov
Autor fotky: ROMAN ODINTSOV na Pexels

Čo obeduje Kate Middleton?

Vojvodkyňa nie je vegetariánka, no správy odhalili, že na obed najradšej jedáva jedlá bez mäsa.

Počas jej a Williamovho kráľovského turné po Indii šéfkuchár Raghu Deora, ktorý bol poverený prípravou jedál pre kráľovský pár počas ich pobytu v paláci Tádž Mahal, prezradil, že pre pár pripravil obed zo zeleninových kebabov a šošovicového kari. „Všetko jedlo bolo vegetariánske, pretože mi bolo povedané, že uprednostňujú jedlo bez mäsa,“ vysvetlil.

Známe je aj to, že manželia často navštevujú Japan House London, pretože milujú sushi. V rozhovore s japonským šéfkuchárom Akirom William povedal:

„Je to veľmi pôsobivé,“ pri jedení lososového sashimi. Ďakujem pekne. Moja žena a ja milujeme sushi. Možno sem budeme musieť zájsť na obed, keď tu nikto iný nebude.“

Podľa článku z Daily Mail z roku 2014 sú ďalšie obľúbené Kate’s šaláty s melónom, tabbouleh, ceviche a gazpacho .

 

 

Čo jedáva Kate Middleton na večeru?

Jedálničiek Kate Middleton na večeru vyzrá podobne ako náš. Jedáva: cestoviny, či studené večere alebo kari.

Keď bola Kate v siedmom mesiaci tehotenstva s princom Georgom, vychutnávala si domáce zeleninové jedlo, ktoré uvaril indický pár Chan Shingadia a jej manžel Hash, ktorí v tom čase prevádzkovali obchod Spar neďaleko Kateinho domu v Berkshire.

Kate už skôr priznala, že je fanúšikom pikantných jedál – hoci pred kráľovským turné po Indii s princom Williamom prezradila, že narozdiel od nej, jej manžel „bojuje“ s korením.

Pečené kura je ďalším obľúbeným jedlom medzi kráľovskými rodinami – princ Harry slávne požiadal Meghan o ruku, keď jedlo varili a Kate a William ho tiež milujú.

Kráľovská korešpondentka Katie Nicholl v roku 2012 pre Vanity Fair povedala :Večer sa pravidelne oddáva svojmu koníčku variť Williamovu obľúbenú večeru, pečené kura.“

Cestoviny sú obľúbené aj v dome Cambridge. Ľudia uviedli, že počas návštevy základnej školy povedala Matthewovi Kleiner-Mannovi: „Hovorila nám, ako jej deti milujú varenie a ako pre ňu varia. Minule urobili syrové cestoviny. Jeden mieša múku, jeden dáva mlieko a maslo. A robia šaláty a podobne.“

pexels karolina grabowska
Autor fotky: Karolina Grabowska na Pexels

Aké sladkosti má rada Kate Middleton?

Vojvodkyňa je známa tým, že uprednostňuje zdravé maškrty, ak sa medzi jedlami cíti hladná dá si surové ovocie či zeleninu alebo goji. Kate si rada dopraje zvláštnu sladkú pochúťku, rovnako ako my ostatní. Najobľúbenejším pudingom kráľovskej mamy je  karamelový puding alebo čokoládovú tortu.

 

 

Zdroj hellomagazine
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií