fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Katy Perry a princ Charles: Spoločný boj proti ekologickej kríze

Katy Perry a princ Charles sa rozhodli spojiť! Speváčka sa stane abmasádorkou nadácie, ktorú zložil britský princ.

Máte tip? napíšte nám mailom

Ekologická kríza a problémy, ochrana životného prostredia, výskum proti chorobám, vzdelávanie detí v zaostalých krajinách. Tieto a mnohé iné problémy, ktoré trápia náš svet, si uvedomuje čoraz viac ľudí. A to vrátane svetových celebrít a vplyvných ľudí. Jednou z nich je aj známa americká speváčka Katy Perry, ktorá v utorok 4. februára 2020 večer spojila sily s najstarším synom kráľovnej Alžbety II., princom Charlesom. Pri tejto príležitosti odohrala speváčka počas charitatívneho večera svoj koncert.

Kate Perry a Princ Charles
Zdroj: Instagram

Katy Perry a princ Charles

Populárna speváčka Katy a princ Charles sa prvýkrát stretli v novembri 2019 počas cesty do indického Bombaja. No a 4. februára 2020 sa stretli opäť, a to v Londýne na recepcii pre sponzorov British Asian Trust.

Známa speváčka sa recepcie zúčastnila ako veľvyslankyňa nadačného fondu pre deti žijúce v Indii. 35-ročná Katy Perry, snúbenica herca Orlanda Blooma, mala pre hostí pripravené vystúpenie. Následne si vymenila pár slov s fanúšikmi, ktorí na ňu čakali pri vchode.

Katy Perry sa tak prvýkrát predstavila na verejnosti od svojho návratu z Havaja. Pekná brunetka tam strávila nezabudnuteľný pobyt so svojimi kolegami. Spoločnosť jej robili Lionel Richie, Luk Bryan a Bobb Bones, s ktorými vytvorila porotu pre American Idol. Na výlete sa tiež zúčastnil moderátor programu, Ryan Seacrest.

Prečítajte si tiež:
To je nápad! Autobusové zastávky v tomto meste sú plné včiel. Uhádnete prečo?

Charles proti ekologickej kríze

Na tomto špeciálnom galavečere boli prítomní aj princ Charles a jeho manželka Camilla, vojvodkyňa z Cornwallu. Obaja sa veľmi snažia podporovať rôzne organizácie, ktoré pomáhajú deťom. Princ Charles sa však za posledné obdobie rozhodol tiež zamerať na problémy spojené s ekologickou krízou vo svete. Sám sa pred nedávnom vyjadril, že globálne otepľovanie a zmena podnebia je najväčšou hrozbou, ktorej ľudstvo čelí. Na Svetovom ekonomickom fóre v Davose sa rozhodol vyzvať všetkých ekonomických lídrov, aby začali okamžite konať a spojili sily.

Princ Charles sa tiež chystá stretnúť s predstaviteľmi leteckého priemyslu či rybolovu.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Pure People
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií