fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kim Kardashian West počas pandémie zorganizovala párty na súkromnom ostrove

Kim Kardashian West sa nenechala odradiť ani pandémiou a usporiadala párty pre seba a desiatky priateľov na súkromnom ostrove. Sociálny dištanc vymenila za tanec, jazdu na bicykli či plávanie s veľrybami. Ale vraj to urobila s pokorou.

Máte tip? napíšte nám mailom

Televízna osobnosť čelí odporu a prívalu kritiky, keď zdieľala fotky zo svojich 40. narodenín zo súkromného nezverejneného ostrova. Podľa nej išlo o zážitok, ktorý jej v náročných časoch priniesol aspoň kúsok normálnosti.

Po 2 týždňoch karantény a viacerých vyšetreniach som prekvapila svojich najbližších výletom na súkromný ostrov, kde sme sa len na krátku chvíľu mohli tváriť, že sú veci normálne,“ napísala Kardashian West na Twitteri.

Tancovali sme, jazdili na bicykloch, plávali sme blízko veľrýb, jazdili na kajakoch, pozerali film na pláži a ešte oveľa viac,“ vysvetlila spolu s obrázkami hostí v bazéne.

Kardashian West, tiež napísala, že: „Uvedomujem si, že pre väčšinu ľudí je to momentálne niečo nepredstaviteľné, takže v takýchto chvíľach s pokorou rozmýšľam, aký privilegovaný je môj život.”

Jej výletu sa však na sociálnych sieťach vysmievali, ako sa dá počas prebiehajúcej krízy Covid-19 usilovať o normálnosť na svojich súkromných ostrovoch.

Nie je jasné, ako veľmi kontroverzia poškodí kandidatúru na prezidenta jej manžela Kanyeho Westa.

Mnohí však spochybňovali logiku jej dovolenky, keďže Kardashian nepovedala podrobnosti o tom, z čoho pozostávala „viacnásobná prehliadka zdravia“ jej hostí.

Prečítajte si tiež:
Zuzana Plačková prehovorila o tom, aký je jej mesačný príjem. Z tej sumy sa vám zatočí hlava!

A hviezda tiež získala časť priamejšej kritiky za organizáciu úteku v čase, keď mnoho vlád zakazuje nepodstatné cestovanie a ekonomický dopad pandémie spôsobuje, že sú milióny rodín vystavené finančnému tlaku.

,,Všetko najlepšie k narodeninám. Dúfam, že vám niekto dal ako darček abecednú knihu, aby ste sa mohli naučiť čítať”, napísal herec a spevák Kelechi Okafor v reakcii na vlákno Kardashian.

Kardashian West sa 21. októbra dožila 40 rokov. Minulý mesiac bolo oznámené, že jej dlhoročná reality show „Držte krok s Kardashiankami“ skončí v roku 2021.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj CNN
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií