fbpx
Zuzana Plačková prehovorila o tom, aký je jej mesačný príjem. Z tej sumy sa vám zatočí hlava!

Zuzana Plačková prehovorila o tom, aký je jej mesačný príjem. Z tej sumy sa vám zatočí hlava!

Mesačný príjem influencerky Zuzany Plačkovej niekoľkonásobne prevyšuje plat bežných Slovákov.

Zuzana Plačková, kontroverzná tvár slovenského šoubiznisu, vie, ako na seba upútať pozornosť. Len prednedávnom internet obleteli ďalšie fotky jej auta, na ktoré dali policajti papuču a teraz opäť rozvírila debaty. Instagramová influencerka totižto neváhala otvorene prehovoriť o tom, odkiaľ má peniaze a aký je jej mesačný príjem.

Zdroj: Instagram/queen.plackova

“V prvom rade ma najviac živí reklama, ktorú robím na živnosť. To mi najviac zarába. Mám toho oveľa viac, ale nie je dobré, aby ľudia všetko vedeli. Robím v gastronómii, mám kolekcie oblečenia, plus som spolumajiteľka internetového obchodu a predajne v Bratislave a čoskoro otváram prekvapenie,” prezradila na svojom Instagrame Plačková, ktorá uviedla aj to, že jej mesačný príjem je kolísavý no určite je to viac než 10-tisíc eur a niekedy aj podstatne viac. Všetko závisí od počtu reklám, kampaní a tržieb.

 

 

 

Zdroj: https://www.joj.sk/nakupne-maniacky/novinky/357461-plackova-prehovorila-o-svojich-prijmoch-z-tejto-sumy-sa-vacsine-slovakov-hlava

Foto: https://www.instagram.com/p/BjVNaL4FClS/?taken-by=queen.plackova

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Vodiči zbystrite: Takéto nekalé triky využívajú výrobcovia pneumatík a doplácajú na to šoféri
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.