fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Klus sa rozhoduje o svojej budúcnosti, so Sulíkom viedli veľmi priamy rozhovor

Októbrová schôdza parlamentu rozhodne o budúcnosti Martina Klusa v strane Sloboda a Solidarita (SaS).

Máte tip? napíšte nám mailom

19.10.2022 (Webnoviny.sk) – Októbrová schôdza parlamentu rozhodne o budúcnosti poslanca Martina Klusa v strane Sloboda a Solidarita (SaS). Klus to vyhlásil v relácii týždenníka Plus7dní Karty na stôl.

Dlhšie diskusie

“Myslím si, že už v najbližších dňoch sa definitívne rozhodne o mojej budúcnosti, či už v klube SaS alebo ako nezaradený poslanec, podľa možnosti harmonizovaný v rámci strany, s ktorou som do Národnej rady SR prišiel,” povedal Klus, ktorý je v súčasnosti podpredsedom SaS.

Ako ďalej dodal, uplynul zhruba týždeň, odkedy prišiel verejne s témou jeho otázneho pokračovania v klube SaS, hoci diskusie na túto tému podľa jeho slov prebiehali neverejne už podstatne dlhšie.

Večera so Sulíkom

Potvrdil, že už bol na večeri so šéfom SaS Richardom Sulíkom, viedli veľmi priamy rozhovor, no nepadlo zatiaľ definitívne rozhodnutie, či budú spolupracovať v rámci klubu alebo v rámci parlamentu.

“Rozhodnú aj viaceré októbrové témy, ktoré sú teraz pred nami. V Národnej rade SR už musím zaujať k niektorým dôležitým témam určitý politický postoj a ten sa nie vždy zhoduje s klubom SaS,” dodal bývalý štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí.

Prečítajte si tiež:
Zmena paragrafu 363 nie je prioritným problémom občanov Slovenska, tvrdí Žilinka

Zdôraznil, že diskusiu na túto tému otvoril preto, aby v parlamente zbytočne “neprekvapoval” a aby zbytočne nedochádzalo k oslabovaniu klubu SaS.

Viac k témam: Podpredseda strany Sloboda a Solidarita (SaS), Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS)
Zdroj: Webnoviny.sk – Klus sa rozhoduje o svojej budúcnosti, so Sulíkom viedli veľmi priamy rozhovor © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií