fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Korčok na konferencii GLOBSEC prehovorí o vplyve ruskej agresie na Ukrajine na budúcnosť Európy

Podujatie otvori prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Máte tip? napíšte nám mailom

1.6.2022 (Webnoviny.sk) – Šéf diplomacie Ivan Korčok (nom. SaS) vystúpi 2. júna na konferencii GLOBSEC. Hovoriť bude o vplyve ruskej agresie na Ukrajine na budúcnosť Európy.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

Zároveň vystúpi na odovzdávaní transatlantickej ceny, ktorú tento rok získa ukrajinský národ. Podujatie otvorí prezidentka SR Zuzana Čaputová. Informoval o tom Komunikačný odbor rezortu diplomacie v tlačovej správe.

Minister Korčok popri konferencii absolvuje sériu bilaterálnych stretnutí vrátane s generálnym riaditeľom Svetovej zdravotníckej organizácie, ministrami zahraničných vecí Indie a Svätej stolice, či líderkou bieloruskej opozície,” uviedol rezort.

Konferencia GLOBSEC ponúka platformu na diskusiu s osobnosťami medzinárodného politického diania.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: GLOBSEC, rusko-ukrajinský konflikt, vojenská invázia
Zdroj: Webnoviny.sk – Korčok na konferencii GLOBSEC prehovorí o vplyve ruskej agresie na Ukrajine na budúcnosť Európy © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií