fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Predvolebná kampaň kotlebovcov nepozná hranice: Zneužila Granko!

Voľby sú už za rohom a predvolebná kampaň ide do tuhého. Už sme si zvykli na zosmiešňovanie a urážky, ktoré sú v našej politike bežné. Kotlebovci už zašli priďaleko, keď neváhali zneužiť aj obľúbený nápoj Granko.

Máte tip? napíšte nám mailom

Predvolebná kampaň bez hraníc

Predvolebná kampaň graduje a politici sa neboja hľadať pomoc všade, kde sa im to hodí. Možno aj vám pristáli v schránke letáky rôznych strán, ktoré sľubujú hory-doly a všetko, po čom obyčajný Slovák túži. Kotlebovci májú svoje zelené letáky pripravené pre každú domácnosť a pozornému oku čitateľov neušlo, že na jednom z posledných je odfotené malé dievčatko. Na tom by nebolo nič zvláštne, deti hrajú na city voličov. Vedľa neho je však Granko, jeden z obľúbených nápojov malých aj veľkých. Predvolebná kampaň kotlebovcov asi nepozná jedno z Božích prikázaní: Nepokradneš.

Zveřejnil(a) STOP ĽSNS dne Úterý 11. února 2020

Granko má k tomu jasné stanovisko

Jeden z fanúšikov Granka neváhal a napísal spoločnosti, či vedia o tom, že predvolebná kampaň kotlebovcov využila ich produkt. Čoskoro mu napísali, že spojenie Granka a kotlebovcov bolo bez ich vedomia a budú to ďalej riešiť. Na sociálnej sieti Facebook krátko na to vydali jasné stanovisko: „Vážení spotrebitelia, radi by sme vás upozornili, že došlo k zneužitiu značky Granko na účely politickej kampane strany ĽSNS. Značka Granko aj spoločnosť Nestlé sa od všetkých politických kampaní striktne dištancujú. Veríme, že toto narušenie neovplyvní váš pohľad na značku. Ďakujeme za pochopenie.“

Zveřejnil(a) STOP ĽSNS dne Úterý 11. února 2020

Kotlebovci si na svojich novinách dávajú záležať

Predvolebná kampaň kotlebovcov je plná zarážajúcich sľubov a ich rétorika je celkom odlišná od tej, na akú sme boli zvyknutí. Faktom je, že boj medzi stranami sa vyostruje a na voliča skúšajú rôzne finty alebo zmeny zákona v skrátenom legislatívnom konaní. Marián Kotleba sa s použitím fotografie Granka trochu prerátal. Podľa slov odborníkov sa jedná o čistý amaterizmus a aj on by si mal uvedomiť, že nie je možné zverejňovať také fotky bez súhlasu majiteľa značky. Nuž, zdá sa, že predvolebná kampaň kotlebovcov nie je pripravená celkom odborne, hrdo a slušne, ako sa Kotleba snaží v posledných mesiacoch prezentovať. Vystáva už len jedna otázka: Nepríde ešte niečo horšie?

Prečítajte si tiež:
Dnes večer začína prvé finále Superstar bez fanúšikov. Na toto sa môžeme tešiť
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Facebook Granko Facebook Stop ĽSNS
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií