fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kozmetická firma L’Occitane zmenila názor, v Rusku zatvorí obchody a stopne aj internetový predaj

Firma vo vyhlásení uviedla, že predajne na ruskom trhu zatvorí pre „enormné ľudské utrpenie a eskaláciu vojenských akcií na Ukrajine”.

Máte tip? napíšte nám mailom

16.4.2022 (Webnoviny.sk) – Francúzska kozmetická firma L’Occitane oznámila, že zatvorí svoje predajne a internetový predaj v Rusku. Ide o obrat v jej pôvodnom rozhodnutí, že ich ponechá otvorené.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

Firma vo vyhlásení uviedla, že predajne na ruskom trhu zatvorí pre „enormné ľudské utrpenie a eskaláciu vojenských akcií na Ukrajine”. Informuje o tom portál bbc.com.

Konkurenčné kozmetické firmy L’Oreal a Estee Lauder patria k stovkám zahraničných spoločností, ktoré už skôr zatvorili svoje predajne v Rusku a zastavili predaj v krajine cez internet na protest proti vojne.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: Kozmetika, rusko-ukrajinský konflikt, Sankcie proti Rusku, vojenská invázia
Zdroj: Webnoviny.sk – Kozmetická firma L’Occitane zmenila názor, v Rusku zatvorí obchody a stopne aj internetový predaj © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií