fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ďalšia rana pre kráľovnú Alžbetu II.: Druhý rozvod počas týždňa

Kráľovná Alžbeta II. čelí za posledné obdobie mnohým sklamaniam. A hoc sa zdalo, že začiatok roka 2020 bude lepší, opak je pravdou. Britská hlava monarchie dostala od ďalšieho člena kráľovskej rodiny nepríjemnú ranu.

Máte tip? napíšte nám mailom

Britská monarchia slabne a kríza sa zdá byť v kráľovskej rodine nekonečná. Po rozvode Petra Phillipsa a Autumn Kelly, ktorí sa vzali pred dvanástimi rokmi, sa kráľovná Alžbeta II. opäť dozvedela nepríjemnú správu. Podľa informácií časopisu The Express David Armstrong-Jones – syn zosnulej princeznej Margaret (sestra kráľovnej Alžbety II.) –  oznámil svoj rozvod. Svojej tete, hlave britskej monarchie, o ňom povedal len nedávno.

Kráľovná Alžbeta II. prežíva náročné obdobie

Gróf zo Snowdon a jeho manželka Serena Armstrong-Jones sa po dvadsiatich piatich rokoch manželstva chcú rozviesť. Túto informáciu oznámili manželia vo vyhlásení vydanom v pondelok 17. februára prostredníctvom svojho hovorcu: ,,Gróf a grófka zo Snowdon sa priateľsky dohodli, že spoločnú cestu manželstvom ukončia a pripravia sa na rozvod.”

Obaja manželia zároveň požiadali tlač, aby rešpektovala ich súkromie a súkromie ich rodín. Zdroj pre časopis The Express uviedol, že David Armstrong-Jones mal už dlhšiu dobu problémy so svojou manželkou. Dôvod rozvodu však nezverejnil. Pár, ktorý už nejaký čas žije oddelene, má dve deti. Ich syn Charles je dospelý a má 20 rokov. Dcéra Margarita má 17 rokov.

Prečítajte si tiež:
Ďalší odchod z kráľovskej rodiny! Čo na to Alžbeta II.?

Napriek tomu, že kráľovná na informáciu o novom rozvode v rodine zatiaľ verejne nereagovala, podľa zdroja blízkeho jej Veličenstvu je to pre ňu opäť ďalšia rana. Alžbeta II. mala vždy blízky vzťah so svojím 58-ročným synovcom.

Ďalší rozvod v kráľovskej rodine

Rovnako ako Peter Phillips, aj David Armstrong-Jones sa chystá rozviesť bez komplikácií a vytvárania nátlaku o majetok so svojou manželkou.

Počas manželstva si oba páry svoje súkromie neuveriteľne strážili. Verejnosť aj médiá ich považovali za dokonalý a stabilný príklad vzťahov medzi manželmi. Po odhalení rozvodového konania sa zdá, že až také skvelé neboli. „Práve dosiahli bod, v ktorom majú pocit, že sa musia pohnúť vpred,“ uvádza zdroj časopisu.

Zdá sa, že rok 2020 sa pre kráľovnú Alžbetu II. nezačal práve najlepšie. Po Megxite, keď Harry a Meghan odišli do Kanady, vrásky na jej tvár priniesli tieto dva rozvody.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií