Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Krátky animák vyzýva k tolerancii: Láska vyzerá aj takto

Láska je láska…

Láska na tomto svete existuje v rôznej podobe a pokiaľ sa dvaja ľudia milujú, ostatní by to mali rešpektovať bez ohľadu na to, akého sú pohlavia. Lenže, čo je smutné, ešte ani v 21. storočí nie je spoločnosť dostatočne tolerantná a chápavá voči LGBTI ľuďom.

Krátky animák z dielne študentov zobrazuje príbeh dvoch chlapov, z ktorých jeden zažíva zmiešané pocity z toho, že k svojmu spolužiakovi cíti „niečo viac,“ pretože sa bojí, ako by reagoval nielen jeho milý ale všetci spolužiaci. 4-minútový film tak poukazuje to, čo prežíva množstvo mladých LGBTI ľudí po celom svete. Animák im zároveň ukazuje, že sa nemusia ničoho báť a že všetko dobre dopadne.

Tento animovaný film, ktorý vyzýva k tolerancii LGBTI ľudí dojíma ľudí po celom svete a za pár dní ma takmer 10 miliónov zhliadnutí.

 

 

Zdroj: YouTube

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií