fbpx
Krátky animák vyzýva k tolerancii: Láska vyzerá aj takto

Krátky animák vyzýva k tolerancii: Láska vyzerá aj takto

Láska je láska…

Láska na tomto svete existuje v rôznej podobe a pokiaľ sa dvaja ľudia milujú, ostatní by to mali rešpektovať bez ohľadu na to, akého sú pohlavia. Lenže, čo je smutné, ešte ani v 21. storočí nie je spoločnosť dostatočne tolerantná a chápavá voči LGBTI ľuďom.

Krátky animák z dielne študentov zobrazuje príbeh dvoch chlapov, z ktorých jeden zažíva zmiešané pocity z toho, že k svojmu spolužiakovi cíti “niečo viac,” pretože sa bojí, ako by reagoval nielen jeho milý ale všetci spolužiaci. 4-minútový film tak poukazuje to, čo prežíva množstvo mladých LGBTI ľudí po celom svete. Animák im zároveň ukazuje, že sa nemusia ničoho báť a že všetko dobre dopadne.

Tento animovaný film, ktorý vyzýva k tolerancii LGBTI ľudí dojíma ľudí po celom svete a za pár dní ma takmer 10 miliónov zhliadnutí.

 

 

Zdroj: YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  10 dôkazov, že sa o teba naozaj zaujíma
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.