fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Madonna opäť pod paľbou kritiky: Ruší koncerty a spieva falošne

Máte tip? napíšte nám mailom

V nedeľu 26. januára 2020 nahnevala Madonna tisícky ľudí. Na Instagrame oznámila, že ruší svoj koncert. Na tom by samozrejme nebolo nič nepochopiteľné, keby svoje rozhodnutie zverejnila včas.  Svetová hviezda zrušila svoj kocert deň pred jeho začiatkom.

Známa americká speváčka Madonna priťahuje v poslednej dobe viac škandálov, ako úspechov, ktoré by mali súvisieť s jej kariérou. Minulý rok odspievala na finále Eurovízie 2 piesne úplne falošne, pričom za svoje mizerné vystúpenie zarobila niekoľko miliónov. Aby toho nebolo málo, záznam z tohto videa, ktorý následne zverejnili na internete nechala zvukovo upraviť a tak jej hlas znie rovnako dokonalo, ako na jej albumoch. V novom kalendárnom vo svojich prešľapoch pokračuje. Pre istotu odvoláva koncerty deň pred ich začatím.

https://www.instagram.com/p/B7wLN17BCEE/?utm_source=ig_web_copy_link

Madonna ruší ďalší koncert

Po niekoľkých týždňoch od zranenia Madonna oznámila, že musí zrušiť svoj koncert, ktorý bol naplánovaný v Londýne, na 27. januára 2020. Na svojom Instagramovom účte zverejnila fotografiu, ku ktorej pridala odkaz o zrušení koncertu: “Som veľmi smutná z toho, že musím zrušiť koncert, ktorý sa mal konať v pondelok, 27.januára v Londýne. Lekári mi odporučili niekoľko dní kľudu. Ako všetci viete, mám zranenie, ktoré mi od začiatku turné spôsobuje problémy. Musím ale počúvať svoje telo a zdravie je na prvom miest. Sklamať mojich fanúšikov a ohroziť turné je to posledné, čo si želám,” napísala Madonna k zrušeniu očakávaného koncertu. Vo svojom odkaze tiež vyjadrila lútosť “Zrušenie koncertu ma mrzí viac, ako si dokážete predstaviť. Ešte raz ďakujem za pochopenie.”

Fanúšikovia, ktorý si na Londýnsky koncert zakúpili lístky dostanú naspäť svoje peniaze.

Prečítajte si tiež:
Opäť sa predviedla: Nicki Minaj zrušila ďalší koncert kvôli homosexuálom!

Prekliate Turné Madame X?

Minulý týžden zrušila americká speváčka svoj koncert v Lisabone. Rovnako boli zrušené aj jej koncerty v Maimi a v Bostone. Svoje vystúpenia ruší speváčka od minulého roka, pričom svetové Tourné Madame X malo trvať od októbra 2019 do marca 2020.

Video z vystúpenia Madonny na Eurovízii:

Upravené video z vystúpenia Madonny na Eurovízii:

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií