fbpx
Šesťnásobná mamička šla na dámsku jazdu. Manželovi nechala brutálny odkaz

Šesťnásobná mamička šla na dámsku jazdu. Manželovi nechala brutálny odkaz

Starostlivosť o deti dá zabrať. Vie o tom svoje aj Meghan Oeser, mamička šiestich detí, ktorá sa rozhodla odísť na víkend spolu s jej priateľkami. Pred odchodom ešte napísala manželovi úprimný odkaz.

Keď fotografka Meghan opúšťala na víkend svojho muža Kevina, rozhodla sa, že mu zanechá odkaz. Ten sa rozhodla postnúť na Facebook. Poznámka, ktorú táto žena napísala, sa okamžite stala hitom a má vyše 145-tisíc likeov a takmer 100-tisíc zdieľaní.

„Najdrahší manžel, tento odkaz ti píšem z lásky, nie strachu. Chcem sa s tebou podeliť o pár vecí predtým, než ťa opustím a ty ostaneš sám … s nimi. Noc, deň, raňajky, či popoludnie si môžeš veľmi ľahko pomýliť s peklom, v ktorom si Satan oblieka My Little Ponny. “ začala svoj odkaz Meghan.

Pokračovala opisom toho, ako sa deti budú hádať a biť kvôli oblečeniu a neskôr budú vymýšľať, čo chcú na večeru a nakoniec budú všetci jesť cereálie.

Ukladanie na spánok je podľa Meghan ďalšou zastávkou v pekle. „Kašli na pyžamo. Ani neskúšaj dať Penny niečo iné ako nočnú košieľku s Minnie. Ak ju nebudeš môcť nájsť, hľadaj ďalej! Hneď po tom, ako jej ju oblečieš začne vyvádzať, pretože rukávy sú evidentne úzke.“ „…a nezabudni na ventilátor, to dievča sa potí ako prostitútka v kostole, ktorá zjedla 12 hovädzích sendvičov,“ pokračovala v radách ohľadom večera.

Ďalej opisovala, ako raňajky budú ešte horšie než večera. Radila mu, aby sa nezabudol najesť a že jeho pomocou budú 3 litre kávy.

V závere mu popriala veľa šťastia.

Zdroj: Facebook

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Má iba 9 rokov a spravila skutočne veľkú vec! Otvorila knižnicu pre chudobné deti v Indii!
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.