fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

MATURANTI POZOR! Posteľné radovánky pred skúškami dospelosti sú nevyhnuté. Pomôžu vám zmaturovať!

Máte tip? napíšte nám mailom

Milí maturanti, v noci pred skúškami kašlite na učenie a vrhnite sa na sex! A tvrdia to aj vedci!

Podľa istého výskumu je sex pred skúškami dospelosti je účinným pomocníkom, ktorý prináša uvoľnenie a odbúrava stres. Nepomáhajú však sexuálne praktiky, pri ktorých nedochádza k priamemu spojeniu s iným človekom, takže masturbácia ti v tomto prípade veľmi nepomôže.

Ľudia, ktorí sa tomuto výskumu podrobili a pred stresujúcimi skúškami či vystúpením sa skutočne dobre pomilovali, zvládali stres omnoho lepšie a výška ich tlaku sa veľmi neodchyľovala od normálu. Tí, študenti, ktorí sa sexu zriekli, bojovali s veľkým stresom a aj krvným tlakom. Štúdia navyše ukázala, že pozitívne účinky sa dostavia po orgazme a pretrvávajú ešte týždeň.

Môže za to hormón oxytocín, ktorý spôsobuje, že sa ľudia cítia šťastnejší a viac vyrovnaní. Sex taktiež pomáha aj proti únave, vlastne je to taký aktívny odpočinok, pri ktorom človek zrelaxuje a prečistí si psychiku. Takže maturanti, odhoďte knihy a užite si noc s priateľom či priateľkou!

 

 

Zdroj: Magazín

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií