fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle a Harry zosmiešňujú Kate a Williama! Začal sa boj

Svet straší koronavírus a ľudia sa snažia v boji proti nemu pomáhať, ako sa dá. Výnimkou nie je ani Kate Middleton či Meghan Markle.

Máte tip? napíšte nám mailom

Zatiaľ čo svet v súčasnosti prechádza veľkou zdravotnou krízou, Kate Middleton a princ William pomáhajú najzraniteľnejším. No a ich “najbližší nepriatelia” Meghan Markle a Harry oznámili svoju vôľu podporovať celý svet. A chcú zdieľať, ako sa vyjadrili, inšpiratívne príbehy ľudí.

Kráľovská rodina v boji proti koronavírusu

Epidémia koronavírusu spôsobuje, že nepriaznivá situácia sa vyvíja v celom Spojenom kráľovstve. Kým sa kráľovná Alžbeta II. ukryla vo Windsor, Kate Middleton a princ William sa rozhodli zostať v Londýne. Kráľovský pár chce pomôcť obyvateľstvu v núdzi. A Meghan Markle spolu so svojim manželom sa na druhej strane Atlantiku rozhodli pomáhať tiež. No a medzi Cambridge a Sussex sa rozpútala súťaž v tom, kto je lepší.

Tento utorok 17. marca časopis Vanity Fair odhalil, že Kate a William sa rozhodli pomáhať najzraniteľnejším osobám.

„Cambridge nepatrí medzi ohrozené osoby a chcú pomôcť. Ich charitatívne záväzky sa zachovávajú, ale je dôležité povedať, že ich obavy sa zmenili. Podpora obyvateľstva a najzraniteľnejších osôb je teraz dôležitejšia,“ uviedol kráľovský zdroj časopisu.

Meghan Markle a Harry zachraňujú svet

Odpoveď Meghan Markle a Harryho na to, ako manželia z Cambridge pomáhajú, bola rýchla. Túto stredu, 18. marca 2020 zverejnili v tichosti na svojom Instagrame novú fotografiu. Jej odkaz bol jasný:

Prečítajte si tiež:
Princ Charles má koronavírus! Nakazil ho monacký princ Albert II.?

„Tento okamih je skutočným svedectvom ľudského ducha.“  V popise k fotografii uverejnili rodičia Archieho dlhé posolstvo solidarity. “Toto sú neisté časy. A teraz, viac ako kedykoľvek predtým potrebujeme jeden druhého. Potrebujeme sa navzájom kvôli pravde, podpore a preto, aby sme sa cítili menej osamelí v období, ktoré sa úprimne môže zdať strašidelné.“

Meghan Markle a Harry nechcú pomôcť iba Veľkej Británii či Európe. Chcú podporovať celý svet.

„Všetky naše životy sú nejakým spôsobom ovplyvnené touto situáciou, ktorá však zjednocuje každého na celom svete,“ píšu v súvislosti so súčasnou epidémiou koronavírusu.

V najbližších dňoch a týždňoch sa manželia zaviazali zdieľať „inšpiratívne príbehy“, vedecké informácie alebo preventívne opatrenia.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií