fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle: Harrymu verejne odkázala, čo si želá na Valentína

Tento rok oslávia Meghan Markle a princ Harry sviatok Valentína v Kanade. Vnuk kráľovnej Alžbety II., oslobodený od svojich kráľovských povinností, bude mať konečne čas stráviť celý deň so svojou láskou a pripravovať Valentína svojich snov.

Máte tip? napíšte nám mailom

Deň svätého Valentína sa rýchlo blíži. Pre Meghan Markle a princa Harryho to bude príležitosť napraviť minuloročný sviatok zamilovaných. V roku 2019 boli vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu od seba celý deň odlúčení, a to kvôli kráľovským povinnostiam. Harry vtedy strávil tento deň na polárnom kruhu s britskou námornou pechotou na tréningu. Tento rok to však bude pre ostrosledovaný pár úplne inak. A ak vnuk kráľovnej Alžbety II. ešte nenašiel spôsob, ako prekvapiť svoju manželku, denník The Sun má pre neho hneď niekoľko tipov.

Meghan Markle vo svojom blogu prezradila veľa

Britské noviny sa rozhodli opäť nahliadnuť na starý blog, ktorý kedysi Meghan Markle písala. A mladá Američanka sa v nich prejavila ako skutočne romantická duša. „Každý február 14-teho sa bez akýchkoľvek problémov prebudím a cítim sa ako na fotografii Roberta Doisneaua, na ktorej so zatajeným dychom čakám, až kým sa ponorím do bozku. Samozrejme, všetko sa to stane čiernobielo.“ 

Bývalá herečka zo série Suits tiež na svojom bývalom blogu The Tig spomenula, aké sú jej predstavy Dňa zaľúbených. Na Valentína sú to „raňajky v posteli“. Ale stačí aj „sladký a jednoduchý prejav lásky či jeden kvet“. To, čo Meghan Markle „skutočne ocení,  je myšlienka“. Matka malého Archieho tiež priznala, že „sníva o sviatku svätého Valentína v Paríži“, ak to bude možné a takáto príležitosť príde. To však môže byť v tomto roku trochu komplikované, vzhľadom na nedávne kontroverzie spôsobené ich rozhodnutím o vystúpení z kráľovskej rodiny.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton a William: Prečo ich deti nenastúpia do školy?

Megxit prináša slobodu

Meghan Markle a princ Harry opustili Anglicko a momentálne žijú v Kanade na Vancouverskom ostrove. Odstúpením sa rozhodli vymeniť svoje kráľovské tituly za osobnú, profesionálnu a finančnú slobodu. Princ Harry, vzdialený od kráľovskej rodiny, už nebude musieť plniť svoje povinnosti a vie, čo možno očakávať od svätého Valentína 2020.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií