fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle a Harry sú “lúzri”! Expert na kráľovskú rodinu sa rozhovoril

Meghan Markle a Harry sa pred niekoľkými mesiacmi usídlili na opačnej strane oceánu s cieľom začať žiť nový život. Nový koronavírus im však všetko prekazil.

Máte tip? napíšte nám mailom

Ostrosledovaný pár, Meghan Markle a Harry sa tesne pred začatím karantény v celom svete usadili v Spojených štátoch Amerických. Na prekvapenie všetkých, počas zúriacej pandémie manželia nerobili nič pre to, aby zlepšili svoj imidž. To potvrdzuje aj známy odborník na britskú kráľovskú rodinu, Phil Dampier.

Čo najďalej od kráľovskej rodiny

Meghan Markle a Harry sa po vzájomnej dohode rozhodli žiť mimo kráľovskej rodiny. Pár, ktorý chcel celému svetu dokázať, aké má plány a ako dokáže žiť bez pomoci monarchie, však teraz musí čakať.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu museli zmeniť svoje plány a odložiť niektoré svoje projekty, ako aj napríklad založenie ich nadácie. Napriek tomu, že kráľovskí experti, ale aj verejnosť očakávali, že pandémiu zúriaceho koronavírusu využijú vo svoj prospech, opak je pravdou.

Manželia sa rozhodli stráviť omnoho viac času s priateľmi a matkou Meghan Markle, pričom si užili  aj oslavu narodenín svojho syna. Zároveň sa tiež snažili pomôcť a niekoľko dní rozdávali v uliciach Los Angeles jedlo tým, ktorí to potrebujú. Avšak podľa Phila Dampiera, špecialistu na kráľovskú rodinu, manželia zo Sussexu vyšli z tohto obdobia skutočne ako “loosers”.  Toto tvrdenie odôvodňuje tým, že ani jeden z nich nevyužil príležitosť obnoviť svoj imidž po odchode z kráľovskej rodiny.

Prečítajte si tiež:
Rozhovor princa Williama a Kate Middleton o pandémii koronavírusu

Meghan Markle a Harry nemajú záujem

„Vyzerajú izolovane a mimo krajiny,“ vyjadril sa na ich adresu knieža Philip. Absolútne sa nezaujímajú o to, čo sa deje, zatiaľ čo všetci ostatní v kráľovskej rodine sa k tomu stavajú opačne. Stali sa populárnejšími a svoju úlohu zohrávajú  veľmi dobre,“ dodal.

Kate Middleton a princ William sa od vypuknutia pandémie koronavírusu v Veľkej Británii neustále zaujímajú o dianie v krajine. Na základe rady kráľovnej Alžbety II. sa k obyvateľom pravidelne prihovárajú prostredníctom videokoferencií a snažia sa obyvateľov povzbudiť. Zdá sa, že aj vďaka ich prístupu sa stali ešte obľúbenejšími a na Meghan Markle a Harryho postupne všetky zabudli.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií