fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kráľovná Alžbeta II. je zničená: Môže za to Meghan Markle a Harry

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Harry a Meghan Markle sa rozhodli dištancovať od kráľovskej rodiny a Alžbeta II. ich v rozhodnutí podporila. Tlačová správa, ktorú Buckinghamský palác v jej mene vydal je plná bolesti a smútku.

Populárny britský magazín Daily Mail zverejnil skutočné vyjadrenie kráľovnej Alžbety II. k odchodu Harryho a Meghan. Hoc je oficiálna správa veľmi strohá, v jej pozadí je množstvo emócií. Alžbeta II. už nie je tou silnou panovníčkou ako kedysi. Dešifrovanie tlačovej správy je toho jasným dôkazom.

Meghan Markle a princ Harry ublížili kráľovnej

Expertka na britskú kráľovskú rodinu, Rebecca English vysvetľuje pozadie viet, ktoré tvoria tlačovú správu, ktorú vydal Buckinghamský palác k odchodu Harryho a Meghan.

Dnes mala moja rodina veľmi konštruktívnu diskusiu o budúcnosti môjho vnuka a jeho rodiny.” 

Podľa Rebeccy English je skutočnosť, že kráľovná hovorí od samého začiatku v prvej osobe jasným znakom toho, že rodina je pre ňu na prvom mieste. Odchodom Meghana a Harryho je panovníčka „veľmi smutná“ a z tohto vyjadrenia cítiť, že hovorí skôr ako stará mama Harryho, než ako hlava britskej monarchie.

Prečítajte si tiež:
Spánok je všeliek. 5 presvedčivých dôvodov, prečo potrebujeme viac spať

V druhej vete „Moja rodina a ja plne podporujeme túžbu Harryho a Meghan vybudovať si svoj vlastný, nový život ako mladá rodina,“ je potrebné poznamenať, že kráľovná hovorí o páre bez toho, aby citovala ich kráľovské tituly, vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu. Chýbajúce oslovenie je jasným znakom toho, že už nemajú povinnosť nosiť svoje tituly.

Tretia veta je jasným vyjadrením zármutku kráľovnej: „Hoci by sme uprednostnili, aby zostali aktívnymi členmi kráľovskej rodiny na plný úväzok, rešpektujeme a chápeme ich želanie žiť v rodine, nezávisle od kráľovskeho života.”

„Moja rodina si musí odpovedať na množstvo otázok, ktoré je potrebné vyriešiť a pracovať na nich. Požiadala som o ich vyriešenie, ktoré by malo prísť v nasledujúcich dňoch,“ uviedla Alžbeta II. Podľa odborníka Daily Mail tu kráľovná pripúšťa, že pláva v “nepreskúmaných vodách”, ale jasne vyjadruje svoje odhodlanie, na vytvorenie „elegantného riešenia“ tohto konfliktu.

Vyjadrenia kráľovnej

Kráľovná Alžbeta II si napriek zložitej situácii usiluje zachovať svoju česť. Dokazuje to aj týmto vyjadrením, v ktorom Meghan Markle a princ Harry môžu plne cítiť jej podporu.

Prečítajte si tiež:
Princ Harry: Odkedy si vzal Meghan Markle prestal sa usmievať

Čítajte tiež:

Gwyneth Paltrow vytvorila a predáva sviečku s vôňou vagíny

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií