fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle opäť klame: Cestuje lietadlom a kašle na prírodu

Meghan Markle rada kritizuje iných. No tento týždeň urobila niečo, za čo si zaslúži kritiku nielen ona, ale aj princ Harry.

Máte tip? napíšte nám mailom
Meghan Markle a princ Harry sa rozlúčili s Kanadou a rozhodli sa usadiť v Los Angeles. Práve tu chcú po tom, ako Megxit nadobudne platnosť, začať žiť nový život. Uprostred pandémie koronavírusu však manželia zo Sussexu obnovili svoj starý zvyk, za ktorý už boli mnohokrát kritizovaní. Meghan Markle a Harry išli do Kalifornie súkromným lietadlom.

Meghan Markle a Harry sa opäť presťahovali

Dva mesiace po zrieknutí sa svojich kráľovských funkcií a štyri dni pred oficiálnym dátumom Megxit 2 sa Meghan Markle a princ Harry už druhýkrát zbalili. Ešte v decembri minulého roka sa manželia zo Sussexu usadili v Kanade, kde sa skrývali pred bulvárnymi médiami. Nakoniec sa rozhodli natrvalo usadiť v Los Angeles. Prekvapivý krok, ktorý však plánovali ,,nejakú dobu“, znepokojil kráľovskú rodinu a jej Veličenstvo Alžbeu II. Všetci totiž verili, že mladší syn Lady Diany a princa Charlesa sa vráti do Veľkej Británie potom, čo u jeho otca potvrdili koronavírus. Namiesto toho sa však rodičia malého Archieho presťahovali bližšie k matke Meghan Markle, Dorii Ragland.

Súkromné lety a ekologické katastrofy

Princ Harry a Meghan Markle sú známi svojimi aktivitami smerujúcimi nielen k charite, ale aj k ekológii. Častokrát vyzývajú ľudí a prosia ich o to, aby vynaložili aspoň minimálne úsilie na ochranu životného prostredia. Vojvoda zo Sussexu je dokonca na čele iniciatívy Travelyst, ktorá sa zameriava na podporu trvalo udržateľného cestovného ruchu. Avšak jeho návyky a luxus, na ktorý bol zvyknutý, sa nemenia.

Ako odhaľujú britskí reportéri v denníku Daily Mail, manželia Harry a Meghan Markle odcestovali do Spojených štátov súkromným lietadlom. To, za čo kritizovali mnohých, teraz urobili sami. Na ich obhajobu je však dôležité povedať, že toto rozhodnutie urobili podľa všetkého na základe atmosféry a paniky vyvolanej pandémiou koronavírusu.

Sussex a ich Megxit 2

Pre množstvo Kanaďanov, ktorí podpísali niekoľko petícií, aby sa zabránilo utrácaniu miestnych verejných peňazí za ich bezpečnosť, je odchod manželov zo Sussexu veľmi dobrá správa. A okrem toho sa zdá, že princ Harry a Meghan Markle sa po epidémii koronavírusu do Kanady už nevrátia. So svojím 10-mesačným synom Archiem sú “izolovaní” vo svojom novom dome v Hollywoode. Luxusné sídlo, ktoré si vybrali pre svoj úkryt na ostrove Vancouver, mali len prenajaté od neznámeho boháča.
„Harry a Meghan opustili Kanadu navždy. Hranice boli zatvorené a lety sa zastavili. Museli odísť,“  povedal kráľovský zdroj v stredu 25. marca 2020. Médiá sa tejto informácie okamžite chopili a ich odchod označili za Megxit 2.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií