fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry: Odkedy si vzal Meghan Markle prestal sa usmievať

Odkedy sa Meghan Markle objavila v kráľovskej rodine, všetko sa zmenilo. Aj život princa Harryho, ktorý sa usmieva menej ako zvyčajne. Je princ Harry skutočne šťastný?

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ Harry je pri Meghan Markle nešťastný! Toto, nie práve pozitívne tvrdenie o bývalej americkej herečke prezradil Thomas Markle, nevlastný brat vojvodkyne zo Sussexu v rozhovore pre časopis „Express“. Podľa neho otočila Meghan Markle život princa úplne opačným smerom. Bohužiaľ nie práve k lepšiemu.

Smutný princ Harry

Hneď potom, ako sa Meghan Markle oficiálne objavila v života syna princa Charlesa, sa bývalá americká herečka stala terčom veľkej pozornosti a kritiky. Súčasná vojvodkyňa zo Sussexu bola však aj pred svojim príchodom do kráľovskej rodiny zvyknutá na jej kontrolu. Rovnako aj na kritiku a útoky, ktoré prichádzali z jej vlastnej rodiny. No a táto nedeľa, 15. marca 2020 nebola výnimkou. Na hlavu manželky obľúbeného vnuka kráľovnej sa opäť zniesla ďalšia vlna kritiky. V exkluzívnom rozhovore s britskými novinami Express sa na jej adresu nelichotivo vyjadril jej nevlastný brat.

„Už si ani nepamätám, kedy som naposledy videl fotku, kde sa Harry usmieval. Pred tým, ako si vzal Meghan, vždy usmieval,“ povedal.

A podľa Thomasa Markle môže byť príčina tejto zamračenej tváre princa spojená aj s jeho vystúpením z kráľovskej rodiny. Na druhej strane dúfa, “že obaja sú šialene zamilovaní” a zarmútená tvár nesúvisí s tým, že by Harryho Meghan ničila.

Prečítajte si tiež:
Prísne pravidlá v kráľovskej rodine – toto nesmie Kate ani Meghan

Meghan Markle diriguje manžela

Pre Meghan Markle, bývalú americkú herečku, ktorá je zvyknutá pohybovať sa medzi krásnymi celebritami musí byť všetko dokonalé. Vrátane jej manžela. A aj preto sa vojvodkyňa zo Sussexu  rozhodla konať. Podľa informácií od Radar Online chce vo svojom manželovi ponúknuť „hollywoodského človeka“. 

Aby sa ním princ Harry stal, Meghan mu s pomocou špecialistov pripravila diétu.

V poslednom období pribral niekoľko kilogramov, čo vidno najmä na tvári. Meghan mu preto prikázala, aby schudol,”uviedol zdroj blízky páru.

Okrem iného vojvodkyňa zo Sussexu žiada od svojho manžela, aby chodil do telocvične, znižoval príjem sacharidov a mal osobného trénera, s ktorým bude cvičiť najmenej každý druhý deň. Tento intenzívny program by mal princa Harryho dostať do formy. A ak bude dodržiavať príkazy Meghan, výsledky budeme môcť vidieť už toto leto.

Zdá sa, že princ Harry má skutočne o ďalší dôvod menej na to, aby sa usmieval.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií