fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rana pod pás od Meghan Markle: Harry, schudni a nauč sa obliekať!

Princ Harry a Meghan Markle sa pred niekoľkými týždňami zbavili svojich kráľovských povinností a pomaly sa zžívajú s každodenným životom v Kanade. Na druhej strane Atlantiku si Sussex začal vymienať svoje kráľovské záväzky za iné, viac svetské.

Máte tip? napíšte nám mailom

Minulý týždeň odleteli rodičia malého Archieho na večeru, ktorú usporiadala banka JP Morgan v Miami. Napriek obrovskej kritike strávili princ Harry a Meghan Markle niekoľko hodín vo svete celebrít, pričom obaja sedeli pri stole spoločne s Jennifer Lopez a jej snúbencom Alexom Rodriguezom. Pre Meghan Markle, bývalú americkú herečku, ktorá je zvyknutá pohybovať sa medzi krásnymi celebritami, bolo všetko takmer dokonalé. Až na jednu vec. A to jej manžela. Meghan Markle sa teda rozhodla konať. Podľa informácií od Radar Online chce vo svojom manželovi ponúknuť „hollywoodského človeka“.

Nový život, nový človek

Aby sa ním princ Harry stal, Meghan mu s pomocou špecialistov pripravila diétu. “V poslednom období pribral niekoľko kilogramov, čo vidno najmä na tvári. Meghan mu preto prikázala, aby schudol,” uviedol zdroj blízky páru. Okrem iného vojvodkyňa zo Sussexu žiada od svojho manžela, aby chodil do telocvične, znižoval príjem sacharidov a mal osobného trénera, s ktorým bude cvičiť najmenej každý druhý deň. Tento intenzívny program by mal princa Harryho dostať do formy. A ak bude dodržiavať príkazy Meghan, výsledky budeme môcť vidieť už toto leto.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle sa stále hnevá na otca: Tieto SMS to potvrdzujú!

Svoju prvú letnú dovolenku po odchode z britskej kráľovskej rodiny plánujú manželia zo Sussexu stráviť v Los Angeles. “Pre Meghan je toto mesto symbolom dokonalosti a všetko musí byť par excellence. Chce večerať s ľuďmi ako George a Amal Clooney. Takže okrem vizáže bude musieť zapracovať aj na Harryho štýle a šatníku. Meghan všetko organizuje a Harry sa riadi jej radou,” uvádza zdroj.

Meghan kritizuje svojho manžela kvôli postave Zdroj: Reuters, Northfoto

Meghan Markle nie je spokojná so svojím manželom

Transformácia princa Harryho na dokonalého „hollywoodského človeka“ začala už minulý rok. Ako pred niekoľkými dňami zverejnil denník The Sun, Archieho otec podstúpil na špecializovanej luxusnej súkromnej klinike bolestivý zákrok. Ten bol zameraný na boj proti vypadávaniu vlasov. Princovi Harrymu by po ňom mali zhustnúť vlasy a plešatosť, ktorú zdedil a ktorá sa začala prejavovať už v mladom veku, by sa mala oddialiť. Podľa informácie podstúpil Harry zákrok na zahustenie vlasov na žiadosť svojej manželky, Meghan Markle. Nie je to však jediná vec, ktorú Meghan Harrymu podľa informácií od dobre utajeného zdroja denníka The Sun prikázala. Pred sobášom v máji 2018 ho bývala americká herečka požiadala, aby zmenil svoj život: nové stravovacie návyky, šport, zníženie spotreby alkoholu a odvykanie od fajčenia. Život, ktorý kedysi princ Harry žil a užíval si plnými dúškami, sa behom sekundy zmenil. A navyše, odkedy už nežijú vo Veľkej Británii, Meghan žiada od Harryho ešte viac. Dokedy to však brat princa Williama vydrží?

Prečítajte si tiež:
Koronavírus v kráľovskej rodine: Princ Charles má Covid-19, kde sa nakazil?
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií