Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Moja Reč sa hlási o slovo

Dnes si môžeme skrátiť deň upútavkou na nový album Mojej Reči s názvom OFFLINE. Podľa slov Supu by k nám toto veľdielo malo priletieť do troch týždňov a už sa nevieme dočkať! Album má tematický názov a je kontrastným k dnešnej dobe preplnenej internetom. V tejto ukážke nám Dobrí Chlapci ponúkajú 8 piesní z ich Handlovskej dielne, znova neskutočne originálnymi a kvalitnými kúskami.

Každú z piesní na tomto albume má na starosti Jožiš Engerer, ktorý svojimi hudobníckymi schopnosťami zabrnká na gitare nejedného uška slovenského davu. Celým videom nás sprevádzajú Handlovskí MC´s SUPA a DELIK, sami sa určite tešiac na album a na hype, ktorý okolo celého projektu vznikne.

Vo videu môžeme počuť ako prvú skladbu Mlčanie Jahniat, ktorá zaujala pozíciu intra, úderný beat a lyrika ako vždy neskutočne prepracovaná rozhýbe každú hlavu.
Druhou piesňou nás prevádza Delik, nazýva sa Všetko je OK a sám povedal: „Je to jeden z titulných trackov albumu.“ Na featuringu je tu Majk Spirit, podľa nás nesmierne vydarený kúsok. Určite vypočuť!

Na ďalšej skladbe, ktorú nám predvádza Michal Pastorek a.k.a Delik nás čaká prekvapivá spolupráca v podobe Moma – JACKPOT. Kto chcel skladbu o ženách pre ženy, dočkal sa. Zlatá soška feat. Adiss. Energické, svieže, tešíme sa!

Sergei Bí nám svojim netradičným flowom okorení skladbu číslo päť s názvom Bazooka Rock a už názov napovedá, že táto skladba je úderná a rozbije každý klub na kúsky. Šiesta skladba s názvom Dúha má dobrý vibe a dokonca aj hlbšiu tématiku, a posolstvo piesne je pozitívne, motivuje ľudí k tomu, aby držali hlavu hore.

Nosná skladba témy OFFLINE je sedmička – Bublinky, Supove nervy z presýtenia spoločnosti internetom si lyricky vyventiloval v tomto treku. Bum.

A posledná z videa? Sanscript. Neskutočná pohoda. Klasická Moja Reč, jednoducho to, čo nám tu chýbalo. Delik si vylieva básnicke črevo na papier a rapuje nám to do krásnej hudby vychádzajúcej z Jožišovej gitary. Je sa na čo tešiť.

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií