fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Keď má muž chuť na pivo, nezastaví ho nič: 15 rokov kopal tunel zo spálne do krčmy

Máte tip? napíšte nám mailom

Pre pivo čokoľvek! Zrejme to bolo heslo experta, o ktorom je tento článok…

Keď sa dostaví chuť na pivo, niektorí chlapi sú rázom nezastaviteľní! Svoje by o tom mohla vedieť aj manželka muža, ktorý takmer 15 rokov kopal tunel o vzdialenosti 244 metrov zo svojho domu až do blízkej krčmy. Ír Patsy Kerr uviedol, že svojou podzemnou cestou chodil na zlatistý mok vždy od 23:00 do 1:00 a to celých päť rokov a možno by mu to vychádzalo do teraz, keby jedného dňa neprišla na Patsyho žaloba.

Žaloval ho sused a predmetom žaloby bola kanalizačná trubica, ktorú pri svojom tunelovaní nevedomky presekol. To viedlo aj k tomu, že splašky stekali asi 4 roky do tunela, ktorým sa Kerr denne prechádzal do krčmy a späť. Keď sa prípadom začala zaoberať polícia a došlo na vypočúvanie, pýtali sa jeho manželky, ako je možné, že si nič nevšimla a ani len necítila smrad. Na to žena iba pokrčila plecami a nepovedala nič. Vynaliezavý Ír, ktorý by pre obľúbené pivo spravil, zdá sa, aj nemožné uviedol, že inšpiráciou pre tento jeho tunel sa stal film Útek z väznice Shawshank.

Prečítajte si tiež:
Muž po rozvode rozdelil majetok naozaj originálne! Všetko na polovicu!

Zdroj: Reddit

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií