fbpx
Muž poslal žene fotku ich bábätka, tá si okamžite všimla, že jej tam čosi nesedí. Ihneď zalarmovala manžela a zachránila tým svojmu dieťaťu život!

Muž poslal žene fotku ich bábätka, tá si okamžite všimla, že jej tam čosi nesedí. Ihneď zalarmovala manžela a zachránila tým svojmu dieťaťu život!

Nebyť jednej fotky a pozorného oka starostlivej matky, mohlo dôjsť k tragédii. Náhoda?

Keď sa Rebecca Tafaro Boyerová vrátila po ukončení materskej dovolenky 14. júla do práce, nechala svoje trojmesačné dieťa doma so svojím manželom Davidom doma. Matka malého Williama však nenechala nič na náhodu a svojmu mužovi dala presné inštrukcie, ktoré má spĺňať. Okrem iného, každú hodinu jej David musel posielať fotografiu o aktuálnej situácii. Hoci to Davida možno občas otravovalo, po tejto skúsenosti určite ďakoval Bohu, že to Rebecca od neho vyžadovala.

 „Keď som sa pozrela na obrázok, ktorý poslal David, uvedomila som si, že autosedačka naozaj nie je dostatočne zabezpečená,“ spomína Rebecca. „Poslala som mu rýchlo správu a napísala: Uprav autosedačku. On to urobil, našťastie,“ dodala.

Čo však nasledovalo potom, vyzerá ako vystrihnuté z hororového filmu. O 15 minút neskôr obdržala Rebecca hovor od vystrašeného manžela, ktorý jej roztraseným hlasom oznámil, že došlo k autonehode. Vystrašená matka sa okamžite vybrala na miesto nehody, kde videla sanitku a štyri policajné autá. V tej chvíli by ste sa jej krvi nedorezali „Nakoniec som uvidela, že môj manžel stojí s mojím dieťaťom na kraji cesty a usmievajú sa. Vtedy som pocítila úľavu. Bola som rada. Neuvedomila som si, že som dovtedy vôbec nedýchala,“ opísala situáciu Rebecca.

„Som veľmi šťastná, že mám manžela, ktorý vždy splní moje smiešne požiadavky a posiela mi veľa fotografií. Celá situácia by totiž mohla dopadnú oveľa horšie,“ priznala. Rebecca si uvedomuje, že všetko mohlo dopadnúť s oveľa smutnejším scenárom. „Auto je auto. Davidova noha sa uzdraví a maličký je v poriadku,“ dodala spokojná matka.

Tak, čo poviete… náhoda?

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Autonehoda, ktorá baví internet: Spočítaj všetkých, ktorí vybehnú z nabúraného auta
Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)