fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž poslal žene fotku ich bábätka, tá si okamžite všimla, že jej tam čosi nesedí. Ihneď zalarmovala manžela a zachránila tým svojmu dieťaťu život!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nebyť jednej fotky a pozorného oka starostlivej matky, mohlo dôjsť k tragédii. Náhoda?

Keď sa Rebecca Tafaro Boyerová vrátila po ukončení materskej dovolenky 14. júla do práce, nechala svoje trojmesačné dieťa doma so svojím manželom Davidom doma. Matka malého Williama však nenechala nič na náhodu a svojmu mužovi dala presné inštrukcie, ktoré má spĺňať. Okrem iného, každú hodinu jej David musel posielať fotografiu o aktuálnej situácii. Hoci to Davida možno občas otravovalo, po tejto skúsenosti určite ďakoval Bohu, že to Rebecca od neho vyžadovala.

 „Keď som sa pozrela na obrázok, ktorý poslal David, uvedomila som si, že autosedačka naozaj nie je dostatočne zabezpečená,“ spomína Rebecca. „Poslala som mu rýchlo správu a napísala: Uprav autosedačku. On to urobil, našťastie,“ dodala.

Čo však nasledovalo potom, vyzerá ako vystrihnuté z hororového filmu. O 15 minút neskôr obdržala Rebecca hovor od vystrašeného manžela, ktorý jej roztraseným hlasom oznámil, že došlo k autonehode. Vystrašená matka sa okamžite vybrala na miesto nehody, kde videla sanitku a štyri policajné autá. V tej chvíli by ste sa jej krvi nedorezali „Nakoniec som uvidela, že môj manžel stojí s mojím dieťaťom na kraji cesty a usmievajú sa. Vtedy som pocítila úľavu. Bola som rada. Neuvedomila som si, že som dovtedy vôbec nedýchala,“ opísala situáciu Rebecca.

Prečítajte si tiež:
Princ George v nebezpečenstve: William a Kate sa obávajú o jeho bezpečnosť

„Som veľmi šťastná, že mám manžela, ktorý vždy splní moje smiešne požiadavky a posiela mi veľa fotografií. Celá situácia by totiž mohla dopadnú oveľa horšie,“ priznala. Rebecca si uvedomuje, že všetko mohlo dopadnúť s oveľa smutnejším scenárom. „Auto je auto. Davidova noha sa uzdraví a maličký je v poriadku,“ dodala spokojná matka.

Tak, čo poviete… náhoda?

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií