fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na ktoré obľúbené športy najviac Slováci podávajú?

Stávkovanie prešlo dlhú cestu od tradičného klasického stávkovania na mieste až po moderné online stávkovanie cez internet. Slováci radi stávkujú na rôzne športové podujatia. Mnohí milovníci športu majú možnosť staviť na hry ako sú futbalové zápasy, tenis či dokonca aj menšie hry ako je šach.

Máte tip? napíšte nám mailom

S touto otvorenou príležitosťou športové stávkovanie prilákalo milióny ľudí po celom svete. Existuje mnoho on-line stávkových kancelárií, ktoré ponúkajú rôzne príležitosti, avšak, nie je to príliš často, že nájdete stávkové kancelárie, ktoré prijímajú všetky typy športových stávok.

Futbal

Futbal je športom, na ktorom sa stávkuje najviac na celom svete, s odhadovanými $ 500mld
stávkami na šport každý rok, a preto bookmakeri ponúkajú možnosť staviť si na takmer všetko čo si možno predstaviť, od počtu rohov až po striel na bránu či, kto dostane prvú žltú kartu a oveľa viac.

Z tohto uhla pohľadu a pokiaľ ide o výšku likvidity, ktorá je na veľkých futbalových zápasoch, futbal je podľa Globusbet slovenske určite dobrým športom na stávkovanie.

Ak sa niekde na svete odohráva profesionálny futbalový zápas, môžete si byť istí, že
bookmakeri naň ponúknu kurzy.

Dostihy

Konské dostihy sú  skôr známe ako “Šport kráľov”, ale je možnosť žiť životným štýlom kráľa zo stávkovania?

Nuž potenciál tam určite je, aj keď len veľmi málo ľudí to v skutočnosti zvládne. Existujú známy profesionálny hazardní hráči, ktorí skutočne zbohatli zo stávkovania na koníky, najmä Bill Benter, ktorý zarobil miliardu dolárov z konských dostihov, rovnako ako Alan Woods a Zeljko Ranogajec.

Prečítajte si tiež:
Carl Reiner: sedem desaťročí v šoubiznise

Boxovanie

Toto je ďalší šport, ktorý je obľúbený fanúšikmi v priemysle. Stávkovanie na box vám umožňuje staviť rozumnú čiastku peňazí s veľmi nízkym rizikom pomocou akumulátorov. Stávkarom tiež ponúka rôzne príležitosti zarobiť peniaze zo stávkovanie na veci, ako sú KO stávkovanie a stávkovanie na kolá, ktoré im prinesie výhry.

Basketbal

Basketbal má nespočetné množstvo možností na stávkovanie, obzvlášť nakoľko sa zvyčajne body skórujú veľmi často v priebehu hry. Avšak, zápas je veľmi nepredvídateľný, čo sťažuje stávkarom nájsť priaznivé kurzy. Riziko je však vysoké pri uzatváraní stávok na túto hru.

Kriket

Táto hra nie je u nás až taká bežná ale je tiež populárna medzi stávkarmi. Je to hra na ktorú si môžu staviť ľudia, ktorí naozaj chápu, ako hra kriket funguje.  Aby ste vyhrali, musíte zvyčajne poznať formu hráča a históriu z minulých výhier, aby ste získali prehľad o kriketovom zápase. Táto hra si vyžaduje hlbší prieskum a stávkovaciu stratégiu.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií