fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na Slovensko mieria desaťtisíce migrantov a chcú sa usadiť pri našich príbytkoch. Dovolíme im to?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na Slovensko mieria desaťtisíce migrantov, chcú žiť vedľa nás a založiť si tu rodiny, dovoľme im to. Tak hovorí na pohľad protiimigrantská kampaň, opak je však pravdou. Nesmierne dôvtipným videom Bratislavské regionálne ochranárske združenie upozorňuje na význam celoplošnej záchrany a obnovy hniezdisk vybraných druhov vtákov.

Bratislavské regionálne ochranárske združenie sa už 22 rokov aktívne venuje ochrane prírody Podunajska, západného Slovenska, ako aj celoplošnej záchrane a obnove hniezdisk vybraných druhov vtákov (bocian čierny, orliak morský, dážďovník tmavý). Aj vďaka spolupráci a podpore dobrovoľníkov sa im každoročne darí revitalizovať ohrozené, prípadne vážne poškodené biotopy.

2-3 % pre ochranu prírody

„Fyzické osoby poukazujú v roku 2019 2 % z dane, dobrovoľníci môžu poukázať až 3 % z dane! – Ak chcete poukázať 3 % z dane, povinnou prílohou k Vyhláseniu a Potvrdeniu o zaplatení dane (u zamestnancov), resp. k daňovému priznaniu (ak si sami podávate daňové priznanie), je aj Potvrdenie o odpracovaní minimálne 40 hodín dobrovoľníckej činnosti. Toto potvrdenie našim dobrovoľníkom radi vystavíme – kontaktujte nás na adrese broz(at)broz.sk,” píše na stránke združenie.

„Podporte nás a zapojte sa s nami do ochrany prírody – podieľajte sa s nami na ochranárskych opatreniach a sledujte s nami konkrétne výsledky obnovy biotopov, výsadbu stromov, revitalizáciu mokradí a sprietočnenie dunajských ramien! Za Vaše 2-3 % Vám ďakujeme!”

Viac o systéme poukázania 2 (3) % sa dozvieš na stránke www.rozhodni.sk.

Privítajte s nami migrantov!

Privítajte s nami migrantov!Podporte ich vašimi 2% z daní: https://broz.sk/ako-sa-zapojit-2/podporte-nas/darujte-2/

Zveřejnil(a) BROZ (Bratislavské regionálne ochranárske združenie) dne Čtvrtek 4. dubna 2019

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií