Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vyskúšali sme za vás: Ženy, túto „hračku“ musíte mať!

Sexuálne hračky pre potešenie dnes nie sú žiadne tabu. Sú obľúbené ako u jedincov, tak i u párov. Počas osamelých nocí nám dávajú možnosť užiť si svoju prítomnosť a bytie, do vzťahu môžu zase priniesť novú iskru. Vyskúšali sme za vás jednu z erotických pomôcok, ktorá sa pýši dobrými recenziami po celom svete.

Zoznamovanie sa s erotickou hračkou je plné rozpakov

Ako prvý nástroj pre samovoľné dosiahnutie rozkoše sme sa rozhodli otestovať Satisfyer, ktorý sa teší nemalej obľube celého sveta. Je niekoľko druhov, no my sme sa zamerali práve na ten, ktorý má na starosti stimuláciu klitorisu. Prvé rozpaky prišli už pri predstave distribúcie. Kde ho zohnať? Sexshop? Nie, príliš osobný kontakt. Internet? Prinesie to kuriér. Bude však tovar zabalený diskrétne?

Rozhodnutie spoľahnúť na na e-shop sa ukázalo ako správna voľba. Tovar prišiel rafinovane zabalený v kvádrovom tvare kartónu, žiadne náznaky ukájacieho sa nástroja. Dokonca ani na štítku s údajmi firmy ste nenašli názov firmy uvedený na internete obsadujúci slovo sexshop, aby nebolo jasné, čo ste si objednali.

Tak poďme na to…

Balík prišiel krátko poobede. Váhanie, či vyskúšať hračku hneď teraz alebo počkať na večer pri dobrej hudbe a pri sviečkach, boli teda na mieste. Vyhral večer, sviečky neboli potrebné, Joe Cocker v pozadí dokonale doladil atmosféru plnú seba a spomienky na bývalé vzťahy zrazu neboli potrebné, aj keď to bol prvoplánový náčrt postupu.

Vyskúšali sme za vás: Ženy, túto „hračku" musíte mať!
Zdroj: lovesexshop.sk

Balenie obsahuje nabíjací kábel a samotný inštrument. Ako prvé prekvapí hladký silikónový povrch veľmi podobný povrchu predkožky. S nabíjaním sa pôvodne nerátalo, no našťastie zabralo na plnú funkčnosť za necelých 10 minút. Satisfyer má príjemný, ba priam ergonomický tvar, ktorý sa dobre uchopí do ruky. Vďaka tomu môžete ním potom lepšie, citlivejšie a dôkladnejšie manipulovať.

Vy si určíte, ako tvrdú chcete hru

V strede je dierka, ktorú priložíte po masírovaní ku klitorisu, a ktorá po aktivovaní vysiela jemné tlakové vlny. Intenzitu týchto tlakových vĺn si viete, samozrejme, nastaviť podľa niekoľkých stupňov, počas „hry“ môžete karty ľahko zamiešať a nerušene a nenáročne intenzitu meniť za pochodu. Je to, mimochodom, tá správna páka k dosiahnutiu vytúženého vrcholu. Hrajte sa so sebou tak, ako to máte rady.

zdroj: pexels.com

Vibruje, ale neruší

Sexuálna pomôcka tiež obsahuje tlačidlo, ktoré po stlačení spustí vibrovanie celého prístroja, čo zvýši intenzitu celého zážitku. Je tichý, jeho vibrovanie nevydáva žiaden rušivý zvuk, ktorý by mohol prekážať pri vnímaní samého seba. 

Podľa našich skúseností môžeme povedať, že orgazmus je so Satisfyerom ľahko dosiahnuteľný a v krátkom časovom intervale.

A malý bonus na koniec

Nevieme ako vy, ale my doslova milujeme nápaditosť! Aj preto sme radi, že na Slovensku máme prevádzky, ako je Lovesexshop, v ktorej nájdete všetko od výmyslu sveta. Nie sú to však žiadne hlúposti, ak ste rada nenápadná, náš tip pre Vás je minivibrátor v tvare rúžu. Šupnete do kabelky a môžete s ním sebavedomo chodiť hocikam. Aha, ako krásne vyzerá!

Zdroj: lovesexshop.sk

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií