fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na tieto outfity budete potrebovať poriadnu dávku odvahy!

Máte tip? napíšte nám mailom

Vo fantázii sa medze neklamú, a to platí aj v prípade módy. Zatiaľ čo niektorí z nás preferujú klasickú, nenápadnú módu, nájdu sa aj takí, čo jednoducho z davu vytŕčať musia. Nebudeme si klamať, prehliadkové móla sú plné kúskov, ktoré sú nenositeľné, a niekedy to pripadá tak, že návrhári sa pretekajú, kto vymyslí väčšiu šialenosť. My sme tieto kúsky zozbierali a dúfame, že vás pobavia tak ako nás!

Dávnejšie patrila medzi kráľovné výstrednosti známa speváčka Lady GaGa, ktorá sa už síce skrotila, no jej outfity ostanú navždy nezabudnuteľné. Veď kto by si nepamätal známy kostým z mäsa (ktorý mimochodom napodobil aj český moderátor Leoš Mareš) alebo červené čipkované šaty, ktoré jej zakrývali nie len telo, aj celú tvár?

 

V roku 2008 predstavil na londýnskom Týždni módy britský návrhár Gareth Pugh svoju kolekciu, ktorá bola inšpirovaná rozprávkou Kúzelník z krajiny Oz. Čo myslíte, dali by ste si povedať?

 

 

Veľmi divné kreácie sa objavili aj na Týždni módy v Paríži…

Prečítajte si tiež:
Blondínky, spozornite! Maximálne nežný vzhľad si vyčarujete týmito ružovými outfitmi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…tak čo poviete? Ktorá z týchto kreácií sa stala vaším favoritom?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií